Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem az ilyen lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem az ilyen lányoknál?

Figyelt kérdés
150-160 cm közötti lányokat mindig megnézem mivel annyira kis aranyosak és szépek. De nekik a pasijuk mindig ilyen 160-170 cm közötti átlag ember...én 191 cm vagyok és ezért a nagy magasság különbség miatt szinte rám sem néznek az alacsonyabb lányok...

2017. máj. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szimpatikus vagy valakinek, akkor egyáltalán nem számít a magasság. Ez történt velem is... Soha nem vonzódtam az alacsony fiúkhoz, mégis egy ilyen fiúba vagyok most fülig szerelmes. :) Hidd el, ha tényleg szerelmes vagy, akkor ezek a dolgok eltűnnek.
2017. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem hulyesegen aggodsz, kb minden lanynak ugy kezdodik az alompasi jellemzese, hogy MAGAS,stb...

Akar 150 centi az a lany, akar 180.

2017. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mondom, nagyon furcsa lenne olyan magas sráccal, de ha amúgy tetszik, szimpatikus lenne esély. Mondjuk én ilyesmit eddig még nem tapasztaltam, magas srácok sosem vesznek észre, legalábbis megnézésen túl.
2017. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően én a középmagas srácokat szeretem, mert egy nagyon magassal még csókolózni se tudnék.(155 cm vagyok) De ez igazából olyan nálam, mint a szemszín. Ha a kedvencem, akkor szuper, ha meg nem, akkor is. :D Szóval emiatt ne aggódj. Ha valakinek tetszel, akkor nem fogja érdekelni a magasságod. Ha meg valakinél a 191 cm kizáró ok, akkor jobb is, hogy megszabadultál egy ilyen felszínes nőszemélytől.
2017. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi ritkasag vagy! Fel a fejjel. Es ne a pici csajokat kergesd! Adj eselyt a magas csajoknak is.
2017. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!