Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem úgy a lányoknál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy a lányoknál, hogy nem vagyok páWa?

Figyelt kérdés

"normális" hajam van (mondjuk kinek mi a normális...)

Kedves vagyok, nem pedig bunkó.

Udvarias vagyok a lányokkal szemben.

Nem vagyok minden hétvégén részeg. (Évente ha 1x vagyok az)

Nem "kavarok" lányokkal.

Nem hazudok, nem hitegetek senkit sem.

És még sorolhatnám.


2016. febr. 28. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Erre én is kíváncsi vagyok ... Vagy ma már csak a dísz buznyákok a nyerők?

17/F

2016. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol akarsz hódítani
2016. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Tisztázzuk a fogalmakat!

Lányoknál van esélyed.

Undorító tinip*csáknál nincsen.


Fun fact: a lányokat nehezebb felszedni, mint a tinip*csákat. Viszont ha sikerül, akkor tovább fog tartani.


Egyébként azt viszont javasolnám, hogy a szórakozást ne vesd meg. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem 17-18 körül már az nem szégyen ha néha ledönt egy kis alkoholt az ember társaságban, mulatozás céljából. Az senkinek sem árt, és attól nem leszel páwa. :)


Ritkák manapság a normális lányok, de ha találsz egyet, becsüld meg nagyon!


18/F

2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az olyan lányok körében, akik nem bulizósak, inkább otthon olvasnak helyette, vagy kirándulnak.

Mert úgy látom, hogy nekik is azok jönnek csak be akik csak dísznek jók.

2016. febr. 28. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz.

Általánosságban lehet igazad van. De kivétel mindig van.

Itt vagyok 18 évesen. Eddig egy komoly kapcsolstom sem volt. Egyszer volt egy fiú akivel úgymond jártam, mert teljesen hitelesen tudta játszani a normális fiú szerepét. Aztán ugye megunta.

És mivel normális fiú is kevés van, csak úgy mint normális lány, így nincs is barátom. A pávák engem nem érdekelnek.

2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz olyan csajokkal akiknek a tévéből alakult ki az ízlésük, azok semmire se jók és még buták is mint a tök.
2016. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Egyenes út ***** válasza:
73%
MI A TÖKÖMÉRT KELL MIKNDEN PÁWÁT A KÜLSEJE ALAPJÁN ELITÉLNI???!
2016. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó, szeretlek.
2016. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Nem értem. Én imádom manapság az ilyen lányos srácokat, sokkal jobb az önértékelésem, hogy én még megmaradtam férfias srácnak. Ha magabiztos vagy, sportos, és férfias akkor soha nem lesz olyan problémád, hogy egy "páwa(?)" vagy akármilyen más férfi konkurencia neked, csak a személyiséged korlátoz. Érdekes, nekem soha nem voltak bajaim nőügybe, mégsincs még csak snapem vagy instagramom se. Nem lehet bebújni amögé az ürügy mögé, hogy nem vagy "páwa(?)".
2016. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van es nem is kicsi;)
2016. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!