Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami baj a személyiségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami baj a személyiségemmel? 20/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Néha már úgy érzem, hogy sosem lesz barátnőm, de magam sem tudom, hogy miért.

Kedves vagyok az emberekkel (persze csak amíg nem bántanak meg:D), figyelmes, megértő (néha talán indokolatlanul is), és az igazságérzetem néha belevisz kisebb konfliktusokba.

Rossz tapasztalataim miatt szinte mindenkivel bizalmatlan vagyok egy kicsit. A társadalmi elvárásoknak nem akarok megfelelni, csak a saját értékrendemnek, ennek ellenére gimiben is 1-2 kivételt leszámítva mindenki kedvelt engem, szóval ez olyan nagy gond nem lehet...

Hozzá kell tenni, hogy tudok egy lányról, akinek évekkel ezelőtt bejöttem (innen-onnan hallottam, hogy rólam áradozik), de én őt ki nem állhattam, és ennyi év alatt egy lány (max. 2, de a másikban nem vagyok biztos) az nem túl sok.


Most már azért is gondban vagyok, mert többé nem leszek együtt nagy közösségben velem egykorú emberekkel, társkeresőn meg névvel és képpel kéne megosztani adatokat, amit nem szeretnék. Nem tartom magam csúnyának, nem erről van szó, csak a hirdetésemet akárki megnézheti, és ez engem zavar.


Tanácsokat szívesen elfogadok, hogy mit kéne tennem, illetve kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy vajon baj van-e velem. :D

Utóbbihoz ha felmerül valami kérdés (nyilván fog, mert nem írtam túl sok dolgot), szívesen válaszolok.


2017. máj. 6. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És most pontosan mit is akarsz tenni?


Hogy akarsz ezen változtatni?


Hogy látod, mitől van ez a nagy 'nem bízom senkiben' dolog?

2017. máj. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbálsz segíteni, de ennek így semmi értelme. Ha tudnék rajta változtatni, már megtettem volna, az okot meg már kifejtettem neked...
2017. máj. 13. 10:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok neked semmi hasznosat mondani, ez már nekem is feltűnt.


Jelenleg én sem vagyok 'teljesen toppon' nekem is vannak 'problémáim' amiken mostanában elkezdtem kőkeményen változtatni, nem mondom, nem könnyű, de csinálom és ez a lényeg!

Ez egy felelősség, ami ezzel jár és én ezt vállalom, nem úgy mint eddig, hogy megpróbáltam kibújókat keresni és ahogy csak lehet menekülni.

Ha van egy helyzet, amiben 'rosszul' érzem magam, vagy kínos helyzetbe jövök, azt is vállalom, mert ez az élmény az ényém, ha rossz is, de én tanulok belőle. Ezért mondom azt, hogy nem feltétlenül kell a negatív érzéseket elutasítani, merni kell vállalni azokat is, függetlenül attól, hogy milyen az.


Mégegyszer bocsi az 'össz-vissz' beszédemért, de mint mondtam, mostanság valahogy nem nagyon vagyok abban a nagy segítő formában, ezért azt tudom neked javasolni, hogy ha tényleg nem tudsz változtatni (mint ahogy írtad), menj el szakemberhez. Itt sajnos nem nagyon fogsz megoldásokat találni, vagy igen, kinek hogy jön össze. De végső soron NEKED kell akarnod a változást, mi nem tudjuk helyetted megoldani. Ez sajna egy ilyen sztori.


Mellesleg nem szégyen segítséget kérni, nagyon jól tetted, hogy kiírtad ide a kérdést, de hidd el, hogy ennél több kell és szerintem te meg fogod tudni csinálni!


Mégegyszer bocsi, próbáltam segíteni. :/ :)


19/F

2017. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!