Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 16 éves fiú vagyok. Középiskolás vagyok és még nem volt barátnőm pedig én már nagyon szerettem volna :) Több lány is tetszett volt akivel próbáltam összejönni de más tetszett neki így barátok maradtunk. Én is tetszettem már más lányoknak de hát sajnos nem olyanoknak akik nekem is tetszenek.

Amiket rólam lehet tudni.

Jelenleg nagyon jo tanuló vagyok mivel 0. évfolyamos vagyok. Szeretek viccelődni de néha beszólogatni is (csak poénosan). Próbálok nyitott lenni mindenki felé, kedves vagyok mindenkivel. Nem káromkodok. A divatot követem de közben az egyéniségemet is beleviszem. Amik esetleg nem pozitíva, hogy kicsit felénk vagyok. Ha egy olyan lánnyal beszélek aki tetszik akkor nem nagyon tudom mit csináljak. A kinezetemmel talán annyi a gond hogy nem vagyok egy izmos ember. Meg az orrom sem nez ki jól. Kiskoromban elferdült.

Esetleg tudtok adni tanácsot hogy mit tegyek? Kérlek kíméljetek és csak normális válaszokat adjatok :)

Köszi!



2017. máj. 5. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

majd egyszer rád talál a szerelem :)

legyél bátrabb. pont én mondom aki nagyobb társaságban megszólalni se tud :D

és inkább késöbb mint túl hamar (válogasd meg kivel jösz össze, az osztálytársamból kiindulva...)

és ha valaki szeret az nem az orrod meg az izmaid alapján fog ténylegessen megítélni!

16/L

2017. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egészen fiatal vagy ahhoz, hogy kétségbeess. :) Biztosan lesz olyan lány, aki értékelni fog téged úgy, ahogy vagy. Ne görcsölj rá. Ha van egy lány, ki szimpatikus a szánodra, akkor próbálkozz vele minél többet komunikálni, megismerni stb. (Persze a nyomulás határát ne lépd átt) Remélem tudtam segíteni. ^^

~14L (londíner, nem lány :P)

2017. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.... még írni se tudsz!4!4!

Egész szívmelengető érzés magamat oltogatni... :D

2017. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat!:D
2017. máj. 5. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Azzal én is pont ugyanígy vagyok, hogyha tetszik valaki, azt nem merem megszólítani. :D Bár én amúgy sem vagyok az a nagyon beszédes ember, szóval nem sokan szeretnek a társaságomban lenni, de bìzom benne, hogy egy ilyen félénk és visszahúzódó lány is megtalálhatja a párját. Egyébként az orrommal én sem voltam soha elégedett, de nem gondolom, hogy bármi hátrányom származna ebből. Szerintem csak légy türelemmel! Nem kell minden áron kapcsolat ennyi idősen, szóval nem szabad rágörcsölni. Ettől függetlenül ha valaki szimpatikus próbálkozz nyugodtan, csak arra ügyelj, hogy ne tűnj túl nyomulósnak. :)

16/L

2017. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2017. máj. 6. 01:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami el kell, hogy jöjjön, el fog jönni.
2017. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!