Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamban, aki tetszik. Év elején benne voltam egy csoportban és írtam haveromnak és ez a lány írt vissza folyton, de lehet, hogy a barátnője volt. Ezt csak leírtam hát ha lehet belőle következtetni valamire...


A kérdés valójában az lenme, hogy odamejek-e hozzá vagy írják rá?


Szerintem odamenni jobb lenne, de ehhez is lenne még kérdésem.


Ha odamentem, akkor szerintetek egyből hívjam el randira?


Eddig beszélgettem a lányokkal, de vele nem tudok a 10 perces szünetek miatt, ami kevés lenne, meg már ismer engem, csak nem beszéltünk.


A válaszokat előre is köszönöm és ha még lenne valami tanácsotok azt szívesen várom!


2017. márc. 14. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj oda hozzá,avagy beszélj meg vele egy-két szünetet,hogy talizzatok.

Majd akár el is hívhatod randira :)

2017. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a következőt tenném:

Odamenni hozzá, kérdezni nem-e látta xy-t utána ha válaszol, akkor mondani neki hogy "köszi a választ/ segítséget, lógok neked egy sütivel! Suli után megfelel?" Ennyire egyszerű :)

2017. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az menne, hogy mit mondjak, vagyok olyan hülye, hogy bármit kitaláljak.:DD A kérdés inkább az lett volna, hogy már akkor elhivjam-e. A válaszokat pedig köszönöm szépen!
2017. márc. 15. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívjad, de csak burkoltan, hiszen olyan fura ha valakivel kb. semmit se beszélek és elhív randira...
2017. márc. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!