Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok szerencsés a pár kapcsolatokban, és ez már bosszant. Nem vagyok olyan mint más lány hogy ribacnkén viselkedik, és így nem igazán vesznek észre. Lécci értelmes válaszokat írjatok.

2017. márc. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:) írj rám
2017. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ön-bizalom.

Magadban bízol? Képes vagy valami olyanra, ami örömet okozhat a másiknak? Jó vagy, jónak érzed magad? (nem egoistának, hanem jónak)

A szó akkor nyer értelmet, ha lesz egy életképes, eladható, vonzó valami, amire ráülhetsz! :)


Ne mások véleményéből faragj magadnak valami "egót", mert ha nekem tetszik, ahogy szürcsölöd a levest, lehet más emiatt fog távolról elkerülni. Ne a pasiknak akarj megfelelni, ne a társadalomnak, hanem MAGADNAK!


Mit szeretsz magadban? Azt szeretnéd, hogy a herceg is abba szeressen bele? Akkor ne rejtegesd, éld meg! Mutasd meg, és lehet abba fogok beleszeretni! :)) 25f


Érdeklődve kérdezem: Tudsz ilyen dolgokat felsorolni, ami miatt beléd szerethetnék? (akár privátban is)


Ezek a dolgok azok, amikre alapozhatod az önbizalmad fejlesztését... SZERINTEM

2017. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Leegyszerűsítve: fogadd el magad olyannak amilyen vagy. :)

Ha gondolod, írj rám és segítek! :)

2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!