Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy legyen önbizal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy legyen önbizalmam egyáltalán odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Szóval az a történet,hogy kisgyerek koromtól kezdve el voltam hízva és attól folyamatosan egyre kevesebb lett az önbizalmam.17 éves vagyok,tavaly lefogytam,teljesen és azóta járok konditerembe is.Olyanokat tapasztalok azóta konkrétan hogy a lányok szemeznek velem,buszon és suliban veszem észre leginkább,de máshol is megesik.Eddig úgy voltam vele,hogy tuti csak beképzelem,de ebben a hónapban 2 lány írt rám a suliból hogy nem-e lenne kedvem ismerkedni.Jó,most ez igazából nem lenne nehéz dolog,de ők igazából nem nagyon jönnek be nekem,nem akarok senkit kritizálni,és nem is a kinézetükkel van a baj(sőt),hanem a stílusuk nem jön be,ők az ilyen plázában életüket leélő típusúak.De ez nem is lényeg,hanem ebből annyit leszűrtem,hogy valószínűleg nem vagyok csúnya,lenne esélyem lányoknál,de baromi kevés az önbizalmam,nem merek odamenni egyikhez sem mert félek hogy szénné égetném magam,és főként baj hogy nem vagyok annyira beszédes típus.Bár azt megjegyezném,hogy mióta megváltoztam ,ez javult elég sokat.Mit tehetek,hogy legyen valami kis bátorságom? 17/f
2016. febr. 27. 23:25
 1/1 anonim válasza:
Először mindig nehéznek tűnik, de végül is gondolj bele, ez a világ természete, odamész, elhívod, aztán vagy elmegy veled, vagy elutasít. Nincs ebbe semmi extra, lehet nem te leszel az első aki megteszi ezt az adott lánnyal, és lehet nem is az utolsó. Ha visszautasít sem köcsögségből teszi, csak nem jössz be neki, mint ahogy neked sem jöttek be azok akik próbálkoztak nálad. Ha valaki kinevet ezért az olyan is és még inkább le kell szarni, azt kell megbecsülni aki rendes és őszinte veled.
2016. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!