Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és nincs önbizalmam, azaz nem merek odamenni a csajokhoz dumálni meg ilyenek mert mindig azt gondolom úgyis elküldenek a p*csába meg stb. Hogyan lehet több önbizalmam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
500000000000000000 ilyen kérdés volt már.
2009. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy menj oda a csajhoz, hogy fel akarod szedni, hanem csak barátkozz vele, aztán ha úgy alakul bármi lehet belőle
2009. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 16/férfi vagyok és én meg úgy vagyok vele hogy már sokszor odamentem csajokhoz ismerkedni és mindig úgy kezdtem hogy csak barátkozni, de sosem sikerült annál többre menni!!! :S
2009. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem igaz mert legalább 823 millió ilyen kérdés volt.


nos ha önbizalom hiányban szenvedsz itt nem tudunk segíteni,magadnak kell felnőni

ha egy kicsit érettebb leszel megtudod hogy később magától jön.

félre téve az üres szavakat kezdj magaddal valamit

mint pl rajzolj írj olvass járj táncolni ping pongozni nomeg ne hagyd ki a kosarazást vagy a judot sem.

ha valamiben elérsz sikereket nem úgy ahogy az osztályodban a gazdag szülők gyerekei akkor te megmutathatod hogy Te mit tudsz. Önbizalom zápor lesz úrrá rajtad..ha valamiben kiemelkedően teljesítesz arra pedig buknak a csajok és még oda sem kell menned hozzájuk (ezt meg is spórolhatod LÁTOD?)

sok sikert

2009. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!