Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire flegma?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm bemutatott egy fiúnak és azóta írok vele de önszántából nagyon ritkán írt csak rám és ha írunk akkor sose hoz fel semmi témát csak állandóan "aham, jaja, nagyon , igen , nem stb" de állítólag személyesen nagyon vicces meg jófej ezért én javasoltam h találkozzunk de ő nm is válaszolt csak annyit h lehet a végén pedig nm jött el azóta pedig nm is írtam neki és most nm tudom h mit kezdjek vele csajok légyszi tanácsot ! (14 vagyok)

2017. ápr. 20. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Ne foglalkozz vele. Gyáva és semmit nem akar.
2017. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Nem erdekled. Dolgozd fel, elhiszem hogy nagyon nehéz lesz hisz az első szerelmed ami sosem múlik el. De engedd el.

-szarkazmus-

2017. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!