Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtara egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtara egy 17 eves fiunak h bejon ha en 13 vagyok?

Figyelt kérdés
O ramirt a napokban es sokat beszeltunk es nagyon megszerettem. Valoszinuleg en is bejovok neki mert sokat ir es kedves es mindig dobja fel a témákat. Szoval mit mondjak neki h ne legyen gaz? Tudom h 17 es 13 az eleg sok korkulombseg de nem tudok mit csinalni
2017. ápr. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki kis jeleket hogy bejön neked és ha neki is bejössz akkor ő is viszonozza.
2017. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt szeretnem csinalni csak eloszor neten keresztul es utana fogunk majd talalkozni🙂 Mert mar meg van beszelve csak az soká lesz. Ugyhigy neten keresztul mit lehetne addig tenni?
2017. ápr. 17. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem addig ameddig nem találkoztok ne mondd neki.
2017. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak neten beszélgettetek?
2017. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismered személyesen vigyázz,nehogy gond legyen később,de addig is inkább semleges témáról beszélgessetek..
2017. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talalkoztunk mar régebben eloben de nem nagyon beszelgettunk mert masok is voltak
2017. ápr. 17. 23:21
 7/8 A kérdező kommentje:

23:21

De ismerem szemelyesen:)

2017. ápr. 17. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már ismered s megbízol benne akkor beszélgethettek személyesebb dolgokról is
2017. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!