Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodóba estem. Most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodóba estem. Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel nagyon jóban... voltunk. Hát igen ki kell hogy mondjam, beleszerettem. És nagyon jóban voltunk mindaddig, amíg a képbe nem jött egy lány. A lányt max 3 hete ismeri és már 1 hét után találkozott vele, holott velem csak 3 hónap után akart úgy kettesben találkozni. És ez a lány teljesen elveszik az eszét. Mióta ők jóban vannak, a fiú velem nem, hogy nem törődik, de még bunkó is. Szóval mit tehetek annak érdekében, hogy visszakapjam a fiút? :c

2017. ápr. 2. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt nincs mese vetkőznöd kell!!

Amugy meg hagye rajuk, barmit is teszel akkot konkretan fogja az orrod ala vagni hogy mar nem erdekled, szoval csak siman hagyd, mivel mar valasztott.

2017. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nem szószerint értetted, hogy vetkőznöm kell:D de akkor abszolút nem is tudok mit tenni? Ha összejönnek akkor meg leshetek, hogy nem fogok senkit sem találni:c
2017. ápr. 2. 09:41
 3/6 anonim válasza:
Igazából nem mondott rossz dolgot, tényleg vetkőznöd kell.
2017. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úristen.... tudom, hogy csak vicceltetek, mert én nem vagyok ám az a magamutogatós lány... :/
2017. ápr. 2. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze en csak vicceltem de biztos van akinek ez mgoldas de az is max csak ideiglenes lenne mert rad unna egy ido utan szoval felesleges is es oda lenne a jo korerzeted az erkolcaod elvesztese miatt szoval meg minsig azt mondom hogy hagyd..

Biztosan talaldz majd valakit a lanyoknak nincs tul nehez dolguk szoval hajra.

2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned semmit. Tinilányok jellemző szereptévesztése, amikor a féltékenységre azt hiszik, hogy szerelem. Nyugi, nem az! Bánt, hogy a másik csaj lett a befutó. A fiú meg nyilván azért zabos rád, mert csak barátnak tartottad magad mellett, és hiába keperkedett.
2017. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!