Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja észrevettem hogy egy iskolatársam aki eggyel felettem jár sokszor néz. Aztán ha a folyosón szembe jött velem és a közelembe ért lesütötte a szemét stb.

Nekem tetszik nagyon a srác és egy barátnőm szerint én is tetszem neki. Én ebbe nem vagyok teljesen biztos de többször is észrevettem ,hogy nagyon néz és olyankor én is úgy érzem hogy viszonozza.


A baj az ,hogy részemről a dolog odáig "fajult" hogy egyre több dolgot tudtam meg róla és akik isnerik azt mondták nagyon jófej ,rendes stb. De mostanában már annyit sírtam miatta ,mert adja a jeleket de nem kezdeményez és én nekem egyre jobban tetszik.

A baj csak az ,hogy nem ismerjük egymást és mostmár nagyon szeretnék valamit tenni ,hogy kiderüljön van-e valami kettőnk között ,egyáltalán hogy megismerjem.


Hogyan próbáljak közeledni felé? Csak úgy odamenni hozzá nem merek.


2017. jan. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig oda kell menned hozzá ha nem akarsz várni addig hogy ő kezdeményezzen. De ha ugy vetted eszre hogy sokat nez meg stb akkor biztos orulne neki ha odamennel hozza beszelni. Ha nem mersz odamenni akkor irj ra faceBookon. De ne felj, biztos jol fog menni es nincs vesztenivalod. Ha vele nem jon ossze akkor is meg rengeteg fiu van a vilagon rajta kivul. Sok sikert!
2017. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel kéne odamennem hozzá? Ha csak úgy odamegyek hogy "Szia meg szeretnélek ismerni" az nem furcsa?
2017. jan. 29. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak köszönj neki előszőr
2017. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Dettó ugyan ebben a helyzetben vagyok, hónapok óta szenvedek amiatt, hogy nem jön ide hozzám... én is sírtam már miatta. Én sokszor viszonoztam a pillantásait, de mégsem jött oda hozzám, pedig rengeteg lehetőséget adtam neki. De mit tehetnék? Annyira meg nem vagyok biztos abban, hogy bejövök neki, hogy én kezdeményezzek, meg szerintem egy lánynak égőbb az elutasítás.

Csak várok és várok... de sajnos mostanában azt vettem észre, hogy kerül meg nem néz rám, vagy ha véletlenül öszefut a tekintetünk, már nem látok benne mást, mint sértettséget és bánatot, semmi èrzelmet nem mutat már felém, meg más lányokkal beszélget. Ha szeretnél valamit akkor alakítsd úgy a dolgokat, hogy szóba kelljen állnotok egymássa pl. "véletlenül" menny neki, vagy ha tudod, hogy esetleg ő jön utánatok abba a terembe, ahol ti voltatok, akkor maradj ott tovább, amíg bemegy a terembe és mit tudom én "keresd" a telód/füzeted a padban és kérdezd, hogy nem-e látta esetleg valahol. De az a lényeg, hogy adj neki egyértelmű jeleket, mert sajnos úgy járhatsz, mint én.😕 Napról-napra egyre reménytelenebb lesz a helyzet, de nem tudom mit ronthattam el.

Neked sok sikert! 😊

2017. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2017. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 16
2017. jan. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!