Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek lányok felé? Többi lent, eléggé hosszú lett, szóval bocsi.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Szeptember óta nem randiztam senkivel, de nagyon tetszik egy lány, viszont félek nyitni felé, nem tudom, hogy hogyan reagálná le a helyzetet. Nagyon félénk, fiúkkal nem igen beszél, nehezen tud ellazulni. Nekem pedig nincsen önbizalmam, félek, hogy nemet mondana egy randira, esetleg visszautasítana. Valamint félek, hogyha igent mondana, akkor nem tudnék miről beszélgetni vele. Jó, persze, ilyen még nem történt, de akkor is... Továbbá bennem van a megfelelési kényszer, aminek nem tudok eleget tenni. Nem tudom, hogy a lánynak tetszem-e egyáltalán. Egy ismerősöm kérdés nélkül megkérdezte, hogy bejönnek-e neki az olyan fiúk, mint én. Azt mondta nem. Péntekenként, mikor együtt van a társaságunk, úgy érzem, mintha nekem hosszabb ölelést és érzékibb puszit adna, mint a többieknek, bár lehet, hogy csak én gondolom így. Nem merem megkérdezni tőle, hogy van-e esélyem nála, mert aggódok, hogy ez széthúzná a társaságunkat. Egyik haverom bepróbálkozott nála, de mivel nagyon nyomulós, ezért lepattintotta. Nos, én ennek a szöges ellentéte vagyok.

'Jelek', amik jelenthetnek valamit: folyton mellém ül, holott mindig van szabad hely máshol is, nagyon közel ül hozzám, elnyújtott ölelés és puszi, sokszor próbál bevonni a beszélgetéseibe, sok kérdése van hozzám.

Ui: nagyjából 2-3 hete nem láttam, mert a barátnőivel mennek bulizni, nemrég megnyitották az egyik szórakozóhelyet, így péntekenként csak mi hárman, 'kanok' megyünk városba. :D


2016. nov. 27. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is érdekelne hogy hány évesek vagytok. Aztán szerintem ne vágj bele csak úgy, hanem próbálj többet lenni vele, de ne feltűnően, hanem próbáld elérni hogy jobban megismerjen, hogy érdeklődjön feléd. Szerintem ebből még kisülhet valami. Vedd rá hogy meséljen neked, és ebből valahogy csinálj rendszert.:D Szurkolok!:)
2016. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a pacsi! :)

15 évesek vagyunk mindketten. Mennék én is bulizni ahova ők mennek, de nem kedvelem a discókat. :D Szeretnék többet dumálni vele, de virtuálisan nagyon kevés emberrel tudok beszélgetni. :( Mikor együtt vagyunk, akkor vagyunk kb 6-an, 7-en + elég hangos helyekre szoktunk beülni, így eléggé necces, hogy összejöjjön, de kipróbálom. :)

Mások tanácsait is várom, köszi előre is!

2016. nov. 28. 00:23
 3/7 anonim válasza:

Az a lényeg hogy tudd meg elsősorba mit szeret csinálni, van-e barátja és hogy volt-e már hosszabb kapcsolat (bár 15 évesen nemhiszem) azutan ha ezt megtudtad hívd el egy olyan helyre amit ő is szeret de ne nyomulj nagyon mert

akkor elijeszted én lány vagyok es azt szeretem ha valaki figyel és megpróbál megérteni olyan helyekre visz el ahol tudunk beszélgetni. De ha nemet mond akkor sem lesz semmi mert csak 15 éves vagy nem dől össze a világ.

2016. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki!☺
2016. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

#3-as csak az a baj, hogy nagyon zárkózott, nehezen tud ellazulni, és "félek" randira hívni.

#4-es nem hiszem, nem jönnek be neki az olyan fiúk mint én. :/

2016. dec. 1. 09:48
 6/7 anonim válasza:
A 3-as vagyok lehet de vesztenivalód nincs próbáld meg megkèrdezni h hova szeretne elmenni szereti a mozit vagy valamit de ha félsz akkor csinálhatod azt hogy gyűjts egy kis pénzt és a lànyt meg egy közös barátodat hívd el moziba ès próbálj meg ott közeledni.
2016. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :)
2016. dec. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!