Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? És miért?

Figyelt kérdés
Miért nem tetszek senkinek? Vékony sportos lány vagyok. 13 éves és egy pattanásom sincsen. Kicsit forro felyű vagyok, viszont minden hülyeségben nenne vagyok és a tanároknak us könyedén vissza szólok. Mi velem a baj?
2017. márc. 30. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mindenkinek visszaszólsz és nem adod meg a tiszteletet
2017. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy az a baj.

Szerintem túl forrófejűnek látnak, ezért félnek, hogyha kezdeményezne valaki, akkor elutasítanád...

Amúgy személyiség alapján nincs veled semmi gond. Max a körülötted lévő fiúkkal.

2017. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te olyan típusú lány vagy, aki ha nem volna muszáj, a Földre se lépnél.
2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A körülötted lévő fiúkat még nem érdeklik a lányok hisz 13 évesek vagytok.

Majd 17 éves korodban írd ki a kérdést, akkor lesz értelme.

2017. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert nem tudsz írni

felyű??

2017. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De igen tudok írni csak eléggé gyorsan írtam.
2017. márc. 31. 06:15
 7/7 KisEmbaerke válasza:
Ha akarod randizhatunk :D
2017. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!