Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

F/17


A napokban megismertem egy nagyon csinos, vonzó lányt, aki nagyon kevés önbizalommal rendelkezik, és még sohasem volt barátja. Minden nap kb. 3-4 órát beszéltünk Messengeren. Leírta hogy neki úgysem lesz barátja egy ideig ...blabla.. Mikor írok egyből visszaír.. 1 percet sem kell a válaszára várnom. Nem mellesleg egy suliba járunk, ő eggyel alattam van. Ott a sok ember miatt nem tudok, csak úgy "véletlen egybefutni vele". De egyszer elmentünk egymás mellett, és vigyorgott mint a tejbetök, talán el is pirult.... Szerintetek bejöhetek neki? Esetleg hívjam el sétálni? Ő is 17 éves.


Köszönöm hogy végigolvastad



2017. márc. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és utalasokat tesz. Ha tetszik neked hívd csak el. Örülni fog:)
2017. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem, mert nekem is tetszik nagyon :) De az nem lehet, hogy azért mondja, hogy "úgyse lesz senkim egy darabig" hogy távol tartson? De akkor minnek szánná rám egy negyed napját?
2017. márc. 28. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan hívd el, egyértelműen tetszel neki :)

Valószínűleg azért mondja, hogy sose lesz senkije, mert ezáltal is közelebb húz magához, vagy azt érezteti veled, hogy milyen szegény lány, ilyen önbizalomhiányos, és ezáltal meg szeretnéd mutatni neki, hogy igenis tetszik másoknak, vagyis neked is :)

15/L

2017. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!