Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Megtetszett a folyosón egy lány, megtaláltam facen, és szeretnék neki írni, és elhívni, de hogyan kezdjem? van erre egyáltalán jó mód? A "Szia, tetszel, ismerkedünk?" valahogy nem hangzik jól. van egy ötletem de az meg lehet túl sok. Bárkinek ötlete? 17/f 16/f

2017. márc. 23. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl: Szia! Mi a helyzet? Hogy vagy? Ha ezek megtörténtek,akkor már meg van a kommunikáció és megemlítheted,hogy mennyire szép!

Vagy tudok jobbat!

Személyesen,legyél igazi férfi!

Egy szál rózsa és mondd el neki megszeretnéd ismerni!

Elakarod hívni egy üdítőre vagy egy fagyira vagy bármire!

2017. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Bármit írsz neki, le fogja vágni, hogy miért írsz. Ha nyitott lány, akkor nem utasít el egyből. Ilyenkor egy sziával kezdhetsz, majd bemutatkozol, megkérdezed, hogy látásból ismer-e. Ezután beszélgettek, hogy miről, az majdnem mindegy. A suli adja magát, mint indító téma, de önmagában még kevés. Én azt javaslom, hogy egyszer legalább beszélgessetek hosszabban, vagy pedig többször rövidebben, mielőtt elhívnád. Legjobb, ha személyesen hívod el, ehhez ha látod, nézz mélyen a szemébe és menj oda hozzá a folyosón. Esetleg ha sokan veszik körül, akkor mutathatod is neki, hogy jöjjön oda hozzád.
2017. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zsírkrétával.
2017. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ezért ismerkednek a tinilányok inkább huszonévesekkel :D
2017. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17/f 16/f ? :D Az új generáció... full of buzzzizz xD gay of the day :D
2017. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írta már előttem is egy személy hogy bármit írsz le fogja vágni mi a helyzet.Ez így van szóval amit tehetsz hogy próbálsz nagyon udvarias lenni.

Ha bátor vagy menj oda hozzá suliba amikor egyedül van.

Ha kevésbé akkor ráírsz facebookon,beszélgettek,ráköszönsz suliba és utána valamikor odamész személyesen is beszélni.Ezek után menni fog.

2017. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy "Kő' kenőmájas?" Ennek a módszernek nem lehet ellenállni XD
2017. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!