Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel írjak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel írjak rá lányokra Facebookon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok semmit írni a korombeli lanyoknak. A "szia mizu" sajnos nagyon gáz. De hogy írjak egy olyannak akit csak képek alapján ismerek?

#ismerkedés #chat #lanyok' facebook
2017. márc. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyha már a legelső lépés is ilyen nehéz akkor egyáltalán mi lenne a célod? Gondolom tudod te is, így nem lehet.

Élőben próbálkozz inkább, ha ennyire nem megy.

2017. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rám egyszer úgy írt egy srác, hogy örülne, ha megismerhetne, aranyosnak tűnök. Ez a szöveg szerintem normális. :D
2017. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Ha nem tud hantázni valamit, ami a hercegnőnek tetszik, akkor máris ne erőltesse a dolgot? Pont az ilyen ész nélküli kommunikációból fakad minden épkézláb kapcsolat (akár baráti is).


A célja az embernek az, hogy közelebbről megismerje a másikat, hogy eldönthesse, komolyabban akar-e vele tervezni.

Ezt nem írhatom le egy vad idegennek. Egyből töltessek ki vele egy tesztet, hogy tudjam "jó-e nekem"?


A szándéka mindenkinek ez. Van, aki tudja burkolni, vicceskedve, vagy "véletlennek" álcázva eladni, van aki nem is akarja leplezni a gondolatait, vágyait (lásd a második válaszoló hasznos válaszát).


A kérdezőnek üzenném: Ész nélkül írj valamit, aztán próbáld figyelni a lány reakcióját, hogy mit reagál. Ha képtelen a hülyeséget kezelni, akkor az életben a problémákat hogyan fogja szerinted? Amelyik csaj (nő?) nem képes kezelni a hülyeséget tisztességesen (nem kell vevőnek lennie rá, de kezelni tudni kell!), az nem ér meg egy randit sem! :)


Ha valamilyen szimpátiát keltesz benne (akár a profilkép, akár az idióta kezdőszöveg, akár a figyelmességed, amit a sorok közt meglát, akár a hírneved, (vagy bármi más)), akkor úgyis válaszolni fog valami "megfoghatót", amin tovább mehetsz. Arra viszont neked kell ügyesen reagálnod.


Olyan ez, mint a pingpong! :) Te szerválsz, majd várod a választ!


Igazából nagyon szeretek új embereket megismerni, pont emiatt, mert aki képes fenntartani az érdeklődésem, 3 nap múlva is, az már tud valamit!


Tesztelhetitek magatokat, nyitott vagyok mindennemű idióta privát üzenetekre! :D

25f

2017. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs válasza:
35%
Cső csumi csá csacsi béby! :D
2017. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs válasza:
A #4 csak vicc, nehogy ezt írd. :P
2017. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak az első lépés nehéz. Az a tipikus első benyomás. Sajnos ha egy csajnak nem szimpatikus ahogy odamegy hozzá egy fiú vagy ráir akkor sajnos sokszor lerázza vagy vissza se ir neki. Köszönöm az eddigi válaszokat de még várom a jó ötleteket. :)
2017. márc. 2. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
"Dubai munka érdekel?"
2017. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szia ugy hallottam hogy l*sz0ptal egy lovat"

En regebben igy kezdtem:D kb 30bol 1nél bejött és ismerkedni kezdtunk majd szex:D

2017. márc. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!