Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha valaki rátok...

Kamaszok, ha valaki rátok írna az iskolából facebookon ezzel a szöveggel, mennyire furcsállnátok?

Figyelt kérdés

"Helló, nem te vagy az akivel egyszer beszélgettem az iskolában egy kicsit? Ha nem akkor bocsánat a téves ismerősnek jelölésért"

Mit gondolnátok erről? És ha utána ha megmondjátok, hogy azok nem ti voltatok, még irkálna, az mennyire zavarna?


2014. máj. 28. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én azt irnám vissza, hogy sok mindenkivel beszélgettem már ott.
2014. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csak emlékezek, hogy kivel beszélgettem már és kit "ismerek" csak látásból...
2014. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég béna duma, egyből lejönne, hogy ismerkedni akar, ráadásul pont így.
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,ha tovább írkálna,normálisan válaszolnék.Ha esetleg odáig fajulna a dolog,hogy mindenhol teljesen rámakaszkodna,akkor lehet,hogy már én is lepattintanám,pedig nem vagyok ilyen,sőt ellenzem a lepattintást.
2014. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég rossz szöveg. Csak tisztában vagy vele,hogy beszéltetek-e már vagy nem. Ez tipikusan olyan,hogy gondolkozol egy szövegen ,hogy valakivel el tudj kezdeni beszélgetni. 'szia,ja bocsi nem ide akartam,de amúgy ismerjük egymást/amúgy hogy vagy?!' stbstb.


Ha tényleg beszéltetek akkor nyugodtan írd meg ,hogy örültél,hogy beszéltetek tök szimpatikusnak tartod,egyszer összefuthatnátok dumálni ha van kedve stb.. Ha meg még nem beszéltetek akkor menj oda hozzá suliba beszélni,de ne ilyen ürügyekkel próbálj ismerkedni,szerintem.

2014. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szöveg béna, de ha végtére is normális a gyerek, akkor akár ismerkedhetünk is. Ennyiből nem szoktam embert megítélni.
2014. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszolnám hogy: "Szia, nem én vagyok, semmi probléma."
2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ismerem visszaírnám neki hogy de igen én vagyok szia, ha nem ismerem akkor azt írnám vissza hogy nem, biztos nem én vagyok az, és nem fogadnám el az ismerősnek jelölését. Ha tovább rámirkálna letiltanám, vagy nem foglalkoznék vele.
2014. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!