Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, köszönnétek magatokt...

Kamaszok, köszönnétek magatoktól olyan iskolatársnak, akivel facebookon beszéltetek párszor már, de iskolában még semennyit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen köszönnék (bár nem vagyok már kamasz, bocsi, hogy ide pofátlankodtam).
2014. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy miket beszéltünk, ki írt kire ilyesmik. Ha jót elbeszélgettünk volna facen és kölcsönös a szimpátia akkor természetesen köszönnék neki, odamennék hozzá beszélgetni. Ha viszont számomra nem szimpi csak rám írt,hogy "csá mizu?" úgy,hogy életembe nem beszélgettem vele akkor nem köszönnék rá,persze ha rám köszön vissza köszönnék.
2014. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha már egyszer kommunikáltam vele, illik köszönni.
2014. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan iskolatársam is, akivel neten sokat beszéltem, élőben meg talán csak pár szót.
2014. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.:) Általában csak egy hello-hello, de pl. egyszerre volt lyukasóránk a lánnyal, és nagyon jót beszélgettünk.:)
2014. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem dumálgatnék facebookon olyannal, akivek a valóságban még köszönni sem köszöntünk egymásnak. Csak én működöm ilyen furcsán?! o.O
2014. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Öm ja, ha facebookon tudtam neki köszönni és beszélgetünk, akkor miért ne köszönnék neki élőben is? :)
2014. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!