Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, ti köszönnétek...

Kamasz fiúk, ti köszönnétek egy olyan osztálytársatoknak reggel, aki csak oda jár de még nem beszélgettetek vele soha?

Figyelt kérdés

Maximum 1-2 fontosabb mondatot váltottatok de beszélgetni még nem beszélgettetek.

A kérdést azért tettem fel, mert nekem nem köszönnek, csak a lányokkal vagyok köszönő viszonyban valamilyen szinten az osztályból.


2013. máj. 21. 19:55
 1/8 anonim válasza:
85%
Próbálj meg ismerkedni. Menj oda valakihez és csak kezdj el vele beszélgetni.
2013. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérnék választ
2013. máj. 21. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ismerős az ilyen. Bejött reggel, leseggelt a székére, szót sem szólt egész nap, csak ült, kb. 2x ha megmozdult, csengetés után felkelt, azt se mondta fapapucs és lelépett. Az évek alatt jó, ha egy üdvözlőkártyányit szólt, a nevén kívül semmit nem tudtam róla. Nem közeledett senki felé, aki meg beszélgetni akart vele, azt legfeljebb lemorogta, vagy vissza se szólt. Fel sem tűnt, ha bent volt, az se amikor nem, egy marék sóder érdekesebb volt nála. Annyira jelentéktelen figura, hogy a nevét sem tudom, bár azt is hallottam talán háromszor. De hosszú lett ez.

Egy darabig köszöntem az ilyeneknek, mert több is volt, de amikor fél év után még csak vissza se intettek, csak elmentem mellettük. Kézfogást meg sem próbáltam, asszem talán egyszer, akkor is csak nézett, azt se tudta minek nyújtottam ki a jobbom, meg az amúgy is a bizalmasabb köszönésem volt haveroknak.

2013. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az az íratlan szabály van érvényben az osztályban, hogy aki megérkezik, az hangosan köszön a teremben a többieknek. Mindenki szokott köszönni, legtöbbünk vissza is köszön. Ismétlem: íratlan szabály! Szóval ez első naptól (na jó, nem teljesen attól kezdve, mert akkor még a nevét se tudtuk a másiknak) így van. Szóval sztm mindenkinek illene köszönni az osztályból, de nem csak külön 1 személynek, hanem úgy, hogy sziasztok, vagy nem tudom...
2013. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az esetek 99%-ában lányokkal vagyok egész nap. Eleinte kezeltek velem a fiúk, - attól függetlenül, hogy szerintem ez nagyon idióta dolog mindig elfogadtam - de később már nem kezeltek velem, természetesen a köszönés megmaradt mind szemtől szembe mind pedig egy nagy köszönés reggel, amikor bemegyek az osztályterembe : ) 16/f
2013. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én köszönnék, főleg, ha az osztálytársam, ne légy vele bunkó /tapló, egy "Helló!" mindenkinek kijár!
2013. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, az én időmben mindenki köszönt mindenkinek. Lányok is fiúknak, fiúk is lányoknak. Akkor is ha egyébként nem volt semmi közös téma

Minden fiú kezelt mindenkivel! Reggel ezzel kezdődik normál esetben a nap az osztályban! Általánosban testnevelés órán együtt voltnunk egy másik osztállyal. Voltunk kb. 20-an az öltözőben, de amikor belépett egy új ember végigkezelt mindenkivel. Ismerősökkel évfolyamon belül, és azon kívül is a folyosón első találkozáskor kézfogás a férfiak között! Sőt, ha csak látásból ismertünk a suliból valakit, de valami folytán akadt egy közös témánk, pár szóváltásunk, kézfogással kezdődik a kontaktálás férfi körökben!

Ez tehát 30-50 kézfogás naponta, kedve fiatalok, plusz a köszönések a lányoknak - el lehet hinni nem megerőltető, hanem inkább alap!

2013. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább felesleges.
2013. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!