Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyák napi meglepetést hogyan...

Anyák napi meglepetést hogyan köszönnétek meg a bölcsődei dadusoknak :, )?

Figyelt kérdés

Nehéz hetem volt,sokat dolgoztam és tegnap és ma egész napos továbbképzésen voltam,elfáradva értem haza,de aztán...2 éves kislányom az ölembe ülve elkezdte nekem énekelni az "Orgona-ága " című dalt,hibátlanul a két versszakot,nem tőlem tanulta és nagyon édesen szégyenlősen énekelte el,ilyenkor látom ,hogy mennyire szépen foglakoznak a dadusok a gyerekekkel,egyébként is nagyon sok mondókát tanult már a bölcsiben olyanokat amiket én nem ismertem .

Meg szeretném köszönni a dadusoknak,szerintetek hogyan,mivel ?


2013. ápr. 26. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn olyan èdessèget, amit szeretnek, egyèbkènt ez attòl függ, mennyit szànsz rà. Karàcsonykor 5-5e ft ajàndèkutvànyt adtunk. De ez csak egy pl, èn is csak azèrt tudtam akkor ìgy meghàlàlni a munkàjukat, mert volt egy kisebb nyeremènyem.
2013. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan úgY,hogy megmondanám nekik, hogy nagyra értékeled a munkàjukat. Inkàbb névnapon, karácsonykor vagy majd a búcsúzàskor adnék ajándékot. Viràg mellé szintén ajàndékutalvànyt gondoltam, mi a nyàron köszönünk el, szeptembertől ovi.
2013. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!