Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kis meglepetést tudtok...

Milyen kis meglepetést tudtok kisgyerekeknek, ami belefér egy borítékba?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémnek és unokahugaimnak akarok küldeni, kisiskolás és óvodás korúak. Egy ötletem van csak eddig -tetkós matrica.
2009. aug. 10. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A szokásos méretű kis borítékra gondolsz?

Mert ha még a nagy A4-es is belefér, akkor abban lehet kifestőt, vagy valami kis vékony puha borítású könyvecskét (ha pesti vagy, akkor a régióval szemben nagyon olcsón lehet kapnni ilyeneket)


A lányoknak tehetsz bele valami csecsebecsét, hajgumi, csatok, esetleg ha szeretnek játszani vele valami gyerekrúzs.


Ez szintén a nagyobb borítékban tudom elképtelni, esetleg valami kézműves dolog, gyöngyök fűzéshez, üvegmatricához alapanyag, ha babáznak, 2-3 babaruha.


Ha be lehet zárni a borítékot, elküldik, nem kell, hogy kap alakú tegyen a tartalma, talán valami súlyhatár van, de viszonylag nagy:)


A fiúnak nem nagyon van ötletem (pedig nekem is fiam van), nekik olyan nagy dolgok valók... Talán valami autós matrica, nem csak tetkós, vagy autós kártyapakli, az még a kicsibe is belefér.


A lányoknak meg valami lányos;)


Remélem segítettem.

2009. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú, nagyon elgépeltem, bocsi. Elküldöm inkább újra.


A szokásos méretű kis borítékra gondolsz?

Mert ha még a nagy A4-es is belefér, akkor abban lehet kifestőt, vagy valami kis vékony puha borítású könyvecskét (ha pesti vagy, akkor a régióval szemben nagyon olcsón lehet kapni ilyeneket)


A lányoknak tehetsz bele valami csecsebecsét, hajgumi, csatok, esetleg ha szeretnek játszani vele valami gyerekrúzs.


Ez szintén a nagyobb borítékban tudom elképzelni, esetleg valami kézműves dolog, gyöngyök fűzéshez, üvegmatricához alapanyag, ha babáznak, 2-3 babaruha.


Ha be lehet zárni a borítékot, elküldik, nem kell, hogy lap alakú legyen a tartalma, talán valami súlyhatár van, de viszonylag nagy:)


A fiúnak nem nagyon van ötletem (pedig nekem is fiam van), nekik olyan nagy dolgok valók... Talán valami autós matrica, nem csak tetkós, vagy autós kártyapakli, az még a kicsibe is belefér.


A lányoknak meg valami lányos;)


Remélem segítettem.

2009. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötleteket adtál!!
2009. aug. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!