Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki meglepetést szeretne és nem akarja tudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Hányadik hétben jártok? Kibírjátok majd végig? Nem piszkálnak emiatt?
2012. dec. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem szeretném tudni, addig míg nem születik meg, mivel csak lányaim vannak, azért reménykedek fiúban, de úgy döntöttem nem szeretném ha szülés előtt megmondanák! 6.hét még az elején!:)
2012. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok ezen, egyik gyerekemnél sem kérdeztük meg. (1 lány 1 fiú lett) Szerintem nagyon jó döntés volt így. Ha lenne még gyerekem, akkor sem akarnám tudni. Semmiben nem jelentett hátrányt. Amit előre meg kellett venni az semleges színű volt. Jót nevettem a találgatásokon:)
2012. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Nekünk is többedik baba és nem nézettük meg.

Ettől függetlenül úgy fordult a 4D-n,hogy 80%ban megsejtettük a nemét.

27hetes vagyok és már csak 1 uh lesz a 32.héten.

tuti nem kérdezünk rá.

Van aki piszkál,de csak nevetünk rajtuk.

2012. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még cska 12 hetes vagyok, de szeretném, ha ki tudnám bírni. Legutóbb nem sikerült... :)
2012. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

3 gyerekem van egyiket sem akartam tudni

a genetikán totál hülyének néztek e miatt

de nem érdekelt a dolog

olyan jó volt h meglepetés lett mindegyik :-)

2012. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a 12. héten még rákérdeztem, de nem tudta megmondani a doki. A 18. hetire hétfőn megyünk. Remélem nem szólja majd el magát. 4d-re pont emiatt nem is akarok menni. Még a végén felismerném mi van a lába között... Remélem kiírom még ezt a 20 hetet!
2012. dec. 1. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy lányom, az ő nemét megkérdeztük anno. Szeretnénk majd másik babát is a közeljövőben és már most megbeszéltük, hogy nem fogjuk majd megkérdezni az ultrahangon. Hát kíváncsi leszek, hogy hogy fogjuk kibírni. Szerintem nagyon nehéz lesz. :)
2012. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első babánál érdekelt, mert azért csak számított hogy inkább egy kicsit lányos vagy fiús dolgokat vegyünk. Most a másodiknál szerettem volna, ha nem derül ki, majd csak ha megszületett. Most már nem számít vásárlás szempontjából, mert az első pár hónapra nem fogok új dolgokat venni, még akkor sem ha más nemű lesz a csöppség. Viszont a párom nagyon szeretné tudni, így beadtam a derekam.

Egyébként nem tudom kibírtam volna-e. Valószínű mindig a UH-k idejére koncentráltam volna, hogy akkor legyek erős és ne kérdezzek rá.

Szerintem szóljatok hogy nem szeretnétek tudni, különben biztos mondják, ha látják a nemét. Nekem legalábbis kérdés nélkül mondták.

2012. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 fiam van. A legkisebb 6 hó-s. Szeretnénk még majd egy 4-dik babát, és szeretnénk ha majd ő meglepi baba lenne.:) Persze ha ki fogom bírni.
2012. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!