Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek 5-7 hetes kismami...

Van koztetek 5-7 hetes kismami elso babòval?

Figyelt kérdés
Sziasztok kismamik, kivàncsi voltam van -e koztetek kb.5-7 hetes kismami, mi az elso babòt vàrjuk ès tegnap tudtuk csak meg. 8 hònapot vàratott magàra , nagyon-nagy volt az orom. Most pedig akàrhogy is szeretnèm fèkezni magam, szò szoros èrtelmèben àllandòan ennèk , pl hajnalban 3-kor màr nem bìrtam tovàbb ès szègyen-gyalàzat kimentem a konyhàba szendòt csinàlni,bàr ràntottàra fàjt a fogam :) Na de veletek? Milyenek ezek az elso pillanatok ìgy èdes 3masban?? :)

2012. dec. 1. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. Én kicsit kilógok már az 5-7 hétből... tegnap töltöttem a 9. hetet, de első baba, és nekünk is közel 1 évet váratott magára :)

Én is egyre kívánósabb vagyok, de nem kelnék fel kaját csinálni semmi pénzért, mert közbe meg a fáradtság nagyobb úr :P

2012. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát remélem az első aki megszületik most már Ő lesz... Mert az első aki nem szültett meg 11 hetesen úgy gondolta, hogy mégsem jön erre a világra.. :O :(


Az örömöm nem felhőtlen, majd a 12UH után megpróbálok örülni. Egynek örülök: ezek szerint nem csesződött el semmi a múltkori műtéttől, mert ismét meg tudott foganni.. Ennyinek örülök egyenlőre. És bízom a lagjobbanakban.


Ja elviekben 4+4 :) szóval még 5 hetesek sem vagyunk... :)


Lille/33L

2012. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az enyémre azt mondta a doki, hogy 4-5 hetes lehet, még nem körvonalazódik a magzat, csak a petezsák látszódik. Mi júniustól próbálkoztunk és végre sikerült :)


Kicsit émelygek, és ég a gyomrom. Az öleléseket se bírom, vájnak a melleim.


Azt nem tudom hogy ilyenkor szabad-e szexelni. Szerintetek?

Az orvos megvizsgált és kb 5 perc alatt letudott, hogy jöjjek egy 7 múlva.

Nem lesz valami tanácsadás vagy bármi?


Engem is utólag csesztek le, hogy ne fürödjek (főleg ne az általam kedvelt forró vízben), hogy ne egyek fahéjasat, mert görcsöket okoz...


De fogalmam sincs semmiről...

2012. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mondta a doki, hogy ne szexelj, akkor lehet... bár mi megvárjuk mindenképpen vele a 12. hetet... a te helyedbe keresnék egy normálisabb dokit... én fél óráig voltam pl. benn és minden kérdésemre kaptam választ. A kádban fürdést nem ajánlom, amúgy se, mert baromi sok fertőzést össze lehet kapni amúgy is :) Én is utálom, de ez van :)

Első voltam :)

2012. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na akkor ezt figyeljétek a múltkori terhességemnél a dokim ránézett az UH ra , és ez volt az első odaböffentése. :

" Valóban terhes. Megtartja? " :O


Azt hittem rosszul hallok.. Hát ezzel a picivel be sem fogom hozzá tenni a lábam... :-/


Lille

2012. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én állítólag ma léptem be a 6. hetembe!

De valami nagyon roszul érzem magam most, a melleim nagyon fájnak,én azt hittem csak viccelnek vagy eltúlozzák itt hogy igy meg ugy fáj, én alig éreztem valamit. DE most...szörnyű.

A kajára rá sem birok nézni, undorodok mindentől:D de ha már nagyon korog a gyomrom megeszek bármit. Viszont hányni még nem hánytam, Azt mondják ha edidg nem hánytál aztán se fogsz...hát ki tudja.

Mindenesetre nagyon várom ezt a kis csöpséget, rettentően félek is, de el sem hiszem hogy már bennem van a csoda!

2012. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én elvileg az 5. hétben járok, két nagyon egyértelmű pozitív tesztem volt, orvoshoz a 7. héten megyek.

Én is állandóan éhes vagyok, pedig szeptemberben kezdtem életmódváltásba, azóta viszonylag keveset és egészségesen ettem, és tök jól bírtam, de az utóbbi napokban szinte állandóan éhes vagyok:D

2012. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én, ha jól számolom, 6+3 vagyok. Mi pont a 7. héten megyünk dokihoz. Egyenlőre fizikailag semmi különös. Pár naponta van enyhe mensis görcs érzésem, és picit érzékenyek a melleim. A szagokat jobban érzem, de lehet, hogy ez a cigimentesség miatt is van. Nem émelygek, nincs undorom semmitől, és nem vagyok farkaséhes.Pisilni tényleg többször kell. Kicsit még csalódott is vagyok, hogy semmi tünetem nincs...

Amúgy meg hihetelenül élvezem, ahogy "apa" szeretget minket, és még egy ásványvizes üveget sem cipelhetek...

Varázslatos érzés. Beszélgetek vele, énekelek neki, és sok relaxációs zenét hallgatunk.

2012. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8. voltam... Azt kifelejtettem, hogy több, mint másfél évet próbálkoztunk, mire beköltözött Pocakba...
2012. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!! Koszi a vàlaszokat! és gratulààààààlok a babàkhoz!!:) Lille, hàt èn agyoncsaptam volna a dokit ha ilyet mond..:O rendesen meglepodtem. Cicifàjàs itt is rendesen megvan, elkèpeszto milyen èrzèkenyek, a màsik pedig, h tegnap evès utàn akkora lett a hasam mintha legalàbb a 7. hònapban lennèk. Mèg fèrjem is meglepodott rajta. Ez tuti normàis dolog?
2012. dec. 4. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!