Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek 5-7 hetes kismami...

Van koztetek 5-7 hetes kismami elso babòval?

Figyelt kérdés
Sziasztok kismamik, kivàncsi voltam van -e koztetek kb.5-7 hetes kismami, mi az elso babòt vàrjuk ès tegnap tudtuk csak meg. 8 hònapot vàratott magàra , nagyon-nagy volt az orom. Most pedig akàrhogy is szeretnèm fèkezni magam, szò szoros èrtelmèben àllandòan ennèk , pl hajnalban 3-kor màr nem bìrtam tovàbb ès szègyen-gyalàzat kimentem a konyhàba szendòt csinàlni,bàr ràntottàra fàjt a fogam :) Na de veletek? Milyenek ezek az elso pillanatok ìgy èdes 3masban?? :)

2012. dec. 1. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor könnyebben felpuffadunk, ezért tűnik nagynak a hasunk :D Merthogy én is ebben a cipőben járok:)
2012. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én ma mentem vissza 2 hét után és azt mondta az orvos hogy 5 hetes vagyok :)
2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és mit láttál?:)
2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
egy nagyon nagyon pici pontot de kaptam ultrahangos képet is mert a mérete alapján 5 hetes azt mondta
2012. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom én is.

2 és fél éve vártunk a babára, februárban inszeminációra mentünk volna.

PCO, IR, pajzsmirigy alulműködésem volt, sőt a prolaktinom is magas volt. A születésnapomon lett pozitív a tesztem :)


Én ma töltöm az 5. hetet. Olyan hihetetlen :)

4 hetesen 4 naposan voltunk az első UH-n, és 6 mm volt a petezsák, egyelőre ennyi látszik. Legközelebb jövő csütörtökön, a 6. héten megyünk. Várjuk a szívhangot.


3x100 mg progeszteront is használok hüvelytabletta formában, mivel nehezebb volt teherbeesnem, és sosem volt valami magas a progim.

2012. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem mint kiderül elnézte az orvos és most szerdán mikor voltam a saját orvosomnál az mondta hogy most vagyok 5 hetes és az előző orvos nem tudja hogy mit látott ezen 5 hetesnek de most vok 5 hetes nem 2 hete voltam
2012. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!