Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Ismerek névről, látásból egy lányt, már párszor szemeztünk az utcán, de nagyon ritkán látom, és így esélyem sincs le szólítani. Ara gondoltam, hogy be jelölöm facebookon, de nem tudom, hogy mit írjak neki, mert nem vagyok nagy híve az internetes ismerkedésnek.
2017. márc. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejelolted mar?
2017. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem.
2017. márc. 22. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen kozos pont akkor igazabol nem tudsz semmi kulonlegeset irni. Magambol kiindulva szerintem az jo, ha valami ilyesmit irsz: "Szia, neharagudj hogy bejeloltelek, de nagyon szimpatikusnak tunsz". Erre tuti visszair valami olyat, hogy"jajj nembaj, koszi". Ezutan dobj fel valami temat(es ne azt hogy mizu), es latni fogod hogy a caaj szivesen beszelget e veled. Ha nem tunik ugy hogy erdekled akkor se ess panikba, inkabb probalkozz meg egyszer-ketszer, nekem is sokszor van szar napom, amikor flegmazok mindenkivel, ez mindenkivel elofordulhat. Tobbszor viszont nem erdemes kezdemenyezned ha o nem erdeklodo.
2017. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!