Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak vissza így neki? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak vissza így neki? Csak lerázni akart?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tetszik egy srác , és sokáig úgy éreztem hogy én is tetszem neki (sokat nézett,lehajtotta a fejét ,ilyenek) de nem történt semmi.

Aztán tegnap bejelöltem facebookon és visszajelölt ,pedig nem is ismerjük egymást.

Utána írtam neki,egyiskolai dologgal kapcsolatban. Nagyon rendes volt. Nem beszéltünk sokat ,mert késő este volt már ill. elég lassan válaszolgatott (nemtudom hogy ennek van-e jelentősége ,sose írtam még így rá senkire) és utoljára olyat írt (ami egyébként nagy valószínűséggel igaz) ,hogy akkor sajnos így nem tud több tanácsot adni.

Én erre nem írtam semmit ,késő is volt meg nem tudtam mit kéne.

Írjak neki? Vagy csak lerázni akart? Nem tudom hogy tetszem-e neki még vagy soha nem is tetszettem ,fogalmam sincs.

Mit csináljak?



2017. márc. 3. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit.

Ha érdekled, majd ő jelentkezik.

2017. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem értem. Sokszor bámult ,néha annyira sokáig. Nem tudom mi jár a fejében ,és mivel láttam rá némi esélyt hogy tetszem neki ezért (csak ezért) volt merszrm ráírni. És olyan egyértelmű czás volt ez arra hogy hagyjál békén.

Most akkor mi van?

2017. márc. 3. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem értem. Sokszor bámult ,néha annyira sokáig."

Mi a fenét vártál? Úgy fél a pofára eséstől, mint a tűztől. A fél karját odaadná, csak ne kelljen lépnie.

Szóval ha akarsz valamit, segíts neki megkeresni a tökeit, mert egyedül nem fogja megtalálni.

2017. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!