Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza a bizalmat a páromban?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk most találkozni fog egy haver nőjével aki szemmel láthatólag oda meg vissza van érte félek,hogy rá mászik. Tudom,hogy bíznom kéne benne mert elmondta,hogy engem szeret és más nem érdekli de még mindig annyira bizonytalan vagyok nem akarok feleslegesen idegeskedni de valahogy mégis csak az a kép van előttem,hogy a csaj rá mászik a barátomra még akkor is ha ő nem akarja és elönt a féltékenység.Tudom,hogy nem szabad féltékenynek lenni mert a fiúk nagy része utálja és tönkre megy tőle a kapcsolat és próbálom elhitetni magammal,hogy nyugodjak le semmi nem lesz mert mindenhez két ember kell de folyamatosan előtörnek azok a rém képek,hogy mi lesz ha tényleg rányomul pedig a csaj azt állította nekem,hogy ő nem szerelmes belé csak én találom ki közben meg úgy viselkedik mint aki nagyon oda meg vissza lenne érte és ezért féltem a barátomat de önző féltékeny nő személy se szeretnék lenni mert tudom,hogy a barátai is fontosak neki de annyira idegesít az a lány.Hogyan növelhetném a bizalmamat felé? Mert szeretnék bízni benne csak emiatt a lány miatt elég nehezen megy.

Szóismétlésekért bocsi.


2017. febr. 23. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

És a barátod nem veszi észre, hogy a csaj odavan érte?

Régóta barátok? Sose volt köztük semmi? Miért vannak kétségeid? Van ennek valami előzménye?

Szerintem nem neked kell a bizalmat visszaszerezni. A párodnak kell úgy viselkedni, hogy ne keltsen benned kételyeket.

Pl. ha egy nő egyértelműen nyomul rá, akkor ő nem találkozgat vele kettesben, nem csinál vele programokat.

2017. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá az érzéshez.

1. Távkapcsolat, többnyire külön vagytok

2. Tinik vagytok, így még komolytalan a dolog

3. Vannak lány barátai, a tinilányok pedig majdnem mindig belezúgnak valamelyik fiú haverjukba

Amíg együtt vagytok, addig folyamatosan féltékeny leszel, és egyre rosszabb lesz. Előbb-utóbb eljutsz odáig, hogy átbőgöd a fél napot, ha nem ír 1 óráig messengeren, mert bemeséled magadnak, hogy csajjal van. Amint hazaér, megvádolod, kifaggatod, hogy kivel mit csinált. A haverjainak fogsz írogatni, a képei között fogsz kutatni, az ismerőseit fogod nézegetni (és utálni... nyilván a csajokat), teljesen bekattansz, összeveszel vele, amire előbb-utóbb ráun, és tényleg ejt valamelyik csaj haverjáért.

Elhiszem, hogy szeretitek egymást, de ez így nem fog működni. Eddig még senkinek nem sikerült erőszakkal rávennie magát, hogy ne legyen féltékeny.

2017. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
" a csaj rá mászik a barátomra még akkor is ha ő nem akarja " Bízz a párodban. Ha nem tudsz, az elég baj. De szerintem az akarata ellenére nem mászhat rá senki.
2017. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!