Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írhat vissza? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írhat vissza? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy beleszerettem az osztálytársamba ebben az évben fogunk elballagni 8.osztálybol...És hát ráírtam egy ürüggyel "Akkor nem jössz hétfön?" Vártam kb2percet és írtam neki hogy "Jajj bocsi nem ide akartam írni" akkor ő nem volt fent amikor rá írtam kb csak 3órával késöbb látthata hogy írtam neki...es latta is, de nem ír vissza miért???Segitsetek lecci
2017. febr. 18. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nah vajon??

Irtal neki es tolekerdezted de aztan ezt semmise tetted....

HA meg nem neki szantad a kerdest egyszerubbnek gondolja azt hogy nem valaszol ra nert te csak " veletlen" irtal ra es o ezt is hiszi......

2017. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek írt volna vissza? Nem neki szántad az üzeneted.
2017. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jól elszúrtad.
2017. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát pl: kedveségböl,vagy mert mégis csak osztálytársak vagyunk és csak vissza kéne írni...vagy nem??Amugy köszi a válaszokat!
2017. febr. 18. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

*kedvességnől.

Éretlen vagy, nyolcadikos létedre.

Írni sem tudsz.

Én hatodikba gondoltam hasonlóan.

2017. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló miért?
2017. febr. 18. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit vártál, hogy erre mit válaszol? Még ha vissza is ír, annyit írt volna, hogy semmi gond, és ennyi, itt vége szakadt volna a beszélgetésnek.
2017. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor most mitcsináljak?? Írjak neki vagy az túl nyomulós?? Es mit kellene/kellet volna hogy írjak neki..??
2017. febr. 18. 14:56
 9/10 piriiiii ***** válasza:
Az osztálytársad. Miért kéne írnod, amikor találkozol vele minden egyes hétköznap?
2017. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szoval elmondatm neki hogy mit érzek...nem személyesen tettem meg tudom hiba volt de folyton a haverjaival volt a szünetekben is és nem mertem oda menni és elmondani neki.!Ezért messengeren rá írtam és elmondtam hogy mit érzek... és ő aszt írta hogy......... "Szia..hát xd Nem te vagy az első aki ilyet ír, de a tiéd a legművészibb.De sajnos viszont nem igaz a dolog.De nem fogom szétkürtőlni"
2017. febr. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!