Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 15/L

Figyelt kérdés

Alig egy hónap és 16 leszek, és már néha beleőrülök annyira szeretnék valakihez hozzábújni, meg ilyenek. Régebben sok fiúval beszélgettem, de 13-14 évesen egyértelmű, hogy nem volt "komoly" kapcsolatom, tekintve hogy nekem nagy szerelemnek számított a kézfogás.😂

Lényeg a lényeg, állítólag nem vagylk csúnya.( A hasammal és a combommal nem vagyok kibékülve, de egy ideje már edzek és lassan már látható, hogy van eredménye.)


Ennek ellenére lassan egy éve egy sráccal sem beszéltem, akinek komolyabb szándékai lennének és ez esetleg kölcsönös is lenne. A barátnőimre folyton írogatnak, vagy jobbik esetben élőben kezdeményeznek velük beszélgetést, de nekem semmi ilyenben nincs részem.

Néha amikor pár ismerősömet megvárom az ő sulijukban, akkor szokták mondani, hogy figyeltek rám idegen srácok, de szerintem az inkább csak azért szokott lenni, mert nem vagyok ott ismerős😂


Nagyon nincs már önbizalmam. Szeretném elhinni, hogy én is értékes ember vagyok, mint bárki más a korosztályomból, de míg ők folyamatosan kapják a visszajelzéseket én meg semmit..nem igazán megy.


2017. márc. 20. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz még ezzel foglalkozni. Hasonló cipőben járok, csak fiúban. Ne görcsölj rá. Majd eljön a nagy ő, amikor elkell jönnie. 18/F
2017. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De itt ismerkedni, gondolom, nem szeretnél...
2017. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is ugyanúgy vágyok a szerelemre ahogy te,és ezzel nem vagyunk egyedül😂 17/F
2017. márc. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj rám!
2017. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!