Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van mindig ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez velem?

Figyelt kérdés
17 eves fiú vagyok, a legtöbb lány szerint helyes, aranyos, cuki, de nem az a kigyurt, hanem van egy kis hasam, kicsit macis vagyok. Rendszeresen járok bulizni a barátaimmal, csajozni is, de minden lánnyal eleinte tok jól megy, aztán meg inkább a lány csak barstsagot akar. Van hogy a szexig is eljutunk, de aztán mind visszalep, sosem volt még semmi komoly. Miért lehet ez? Mi a gond?
2017. márc. 13. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem azok a lányok vannak neked szánva. De egy-egy szakítás alkalmával azért jó,ha megbeszélitek,hogy mi miatt mentetek szét,mert abból lehet tanulni.

Persze,kinek,mi a jó.

19/L

2017. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat csajozol akkor ne is csodálkozz :) a macsó, csajozós pasik nem komoly kapcsolatra valók a lányok szemében 22/L
2017. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok olyan macsó, inkább az a lelkizos, bújós fajta, lehet rosszul fogalmaztam, akkor inkább úgy mondom hogy sokat ismerkedek
2017. márc. 15. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy akarod megtalálni az "igazit" hogy sokat "ismerkedsz" meg megfekteted őket akkor nem is fogod megtalálni és nem lesz komoly kapcsolatod.

Most ezt nem kötözködésből mondom meg lehet hogy azért nem volt még komoly kapcsolatod meg lehet hogy rájöttek a lányok hogy szeretsz csajozni szépen mondva és ez nem tetszett nekik..mert azért köztudott hogy a csajozós fiúktól mit várhat egy lány.. 17/l

2017. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot ne a bulikban felkapart csajokkal keress. Akit könnyen befűzöl, az olyan is. Ismerd meg magad! (Erre jók a futó kapcsolatok is.) Tudd, mit szeretsz, és milyen társat szeretnél, és annak megfelelően próbálj ismerkedni. Ne könyvtárban keresd a ribiket és ne a Morrison's-ban a tündérkéket.
2017. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni őket, remélem bevalnak :)
2017. márc. 16. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű az oka. Könnyen találnak olyat maguknak, akikkel elégedettebbek.
2017. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!