Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » H lehet az h nem szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet az h nem szeretnek velem talakozni a lanyok?

Figyelt kérdés
Beszelek hozza de months nemis erdekelnem elforditja a fejet nemis kerdez de konyorgom minden lany? Ez van velem oruletbe kerketnek 3 Eve tart. 22f
2017. márc. 18. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint azoknak a lányoknak nem vagy szimpatikus.

19/L

2017. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt Mar tudtam eddig is :)
2017. márc. 18. 19:25
 3/15 anonim válasza:
Szerintem csak nem megfeleloen kozelitesz a dologhoz. Ne ramrnosen meg kiszamithatoan beszelni veluk. Legyel aranyos :)
2017. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kosz months szamitana annyiszor probaltam Mar aranyos lenni de eszre se veszitek nem dijazzatok figyu egy pelda 30000 ft egy nap alatt vegig csak bokoltam kedves voltam kecsora hivtam egy lanyt malom plazaba meki aztan mozi aztan ruhabolt aztan Meg a padon dumcsi utana csak tesztelesbol kivancsi voltam h o mennyire akar nemirtam neki vartam a Nagy donto mondatra pl najo logjunk enis szeretek veled lenni de semmi 3 nap utan iron es lekezelo volt latszik h csak jatszotok a fiukkal de nembaj lesz Meg sovargas azutan.... Temelem csak az ujjad lesz veled;) :*
2017. márc. 18. 19:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy van lovem nem egobol tenyleg de cegunk van kocsim van am 193 cm vagyok van akinek bejon de amugy oszinten lanyok mi a Jo budos franc kell ahhoz h logjatok egy fiuval???
2017. márc. 18. 19:49
 6/15 anonim válasza:
Hat azert egy olyan embernek aki egy dzoval se mondta hogy lehetne barmi kozod hozza nem kell kinyalni a segget annyira ahogy leirtad. Meghivod vacsira aztan ennyi. Onnan mar ugyis lehet tudni a folytatast
2017. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudod van minor szeretned bebizonyitani h sokat jelent szamodra es nem szeretnem kinyalni a segget csak tudja Mar h nem egy suhanc vagyok ski nemis meltatja annyira h a zsebebe nyuljon!
2017. márc. 18. 20:05
 8/15 A kérdező kommentje:
Lanyok randin son mulik? Meet akkoen egy kiraly vagyok.
2017. márc. 18. 20:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Latom ocsem te sem vagy szomjas, az irasodbol kiindulva.
2017. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Amugy igen, a rengeteg penzedbol jarhatnal nyelvtani kulonorakra :D
2017. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!