Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi okozhatja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi okozhatja hogy mindig ugyanazokba az akadályokba ütközöm ha barátnőt szeretnék találni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezek az akadályok a következők (az előfordulások gyakoriságának sorrendjében):



-Nem a magamfajta pasik jönnek be neki.


-Túl messze lakik


-Leszbikus


-Reménytelenül szerelmes valakibe aki nem viszonozza az érzéseit.


-Ha én bejövök egy lánynak akkor meg biztos hogy ő sajnos nem jön be nekem.



Tudom hogy furcsa ez a kérdés, csak komolyan mondom már úgy érzem mintha el lennék "átkozva" mert már 3 éve folyamatosan ezek az okok ismétlődnek.



2017. febr. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol keresel barátnőt?
2017. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Lehet hogy rossz helyen keresed.

2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden alkalmat megragadok az ismerkedésre ha felkelti az érdeklődésem egy lány.
2017. febr. 10. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem átok. Többnyire minden szingli ebbe az akadályokba ütközik. Ez nem a te hibád de nem is a lányoké. Csupán nem ő az a személy akit keresel
2017. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17.
2017. febr. 11. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van:D aki jó lenne az üzbehisztánban egy tanyán lakik.

Amúgy nekem az vált be, hogy nem próbálkoztam. Csak szimplán barátkoztam. Semmi próbálkozás. Ha megcsinálja a haját vagy új cipőt vesz stb... természetesen megdícsérem de ennél semmi több. Se nem nézem milyen jö segge van, mert esküszöm megérzik a csajok ha nézed:D És el se hinnéd de be vált. Mert előbb utóbb jön egy csaj aki vagy beléd szeret mert milyen jól elvagytok egymással, vagy szakít barátjával és utána veled jön össze, vagy egy jó csajról van szó, aki szereti hogyha észre veszik, de te csak szimplán kedves vagy vele, de semmi több. Ilyenkor egy idő után felpróbálja majd magára hívni a figyelmét nálad, és ebből is lehet kapcsolat.

Szóval lényeg hogy légy türelmes, legyél úriember, barátkozz, és semmi képp ne próbálkozz. Ja legfontosabb, ne nézd a seggét! Mert tényleg megérzik:D

2017. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!