Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mi a TOP3 dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a TOP3 dolog amit egy fiúban kerestek/néztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy pl.: legyen vicces, szépek legyenek a fogai vagy okos legyen. A TOP3 külső vagy belső tulajdonság.

2017. febr. 28. 18:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Belső: (nem fontossági sorrendben írom, csak ahogy eszembe jutnak)

1. mindenképpen legyen intelligens. Legyen véleménye a dolgokról,amiket meg is mer osztani, tudjak vele őszintén beszélgetni, legyen érett gondolkodása, nem hátrány, ha néha inkább komoly, mintha elpoénkodná a dolgot

2. Legyen humora!! Komolyan, belehalnék ha olyan barátom lenne, akinek nincs humora/humorérzéke. Ezen kívül legyen életvidám, ne búskomor, depis. Mosolyogjon sokat! :)

3. Becsüljön meg, ne hanyagoljon el, és ne kavarjon mellettem még 3 másik lánnyal, de azért ne szégyelljen néha érzelgős lenni, legyen gondoskodó, melegszívű, nem csak egy bunkó, aki az erejével manőzik 0-24-ig.


Külső (elsősorban nem ez számít, de azért leírom)

1. Az első, amit megnézek egy fiún, az az összkép után az, hogy milyen a szeme. Nagyon szeretem, ha valakinek különleges a szemszíne, de egy átlagos barna szempárba is bele tudok szeretni természetesen.

2. Nagyon szeretem, ha nem kigyúrt valaki, szóval nem ilyen full kondi. Azt szeretem, ha kisportolt, és meg tud védeni, és ezt az érzetet is kelti bennem.

3. NEM TÖMEG! egyéniség, és ez látszik is rajta, és nincs túl rövidre nyírt haja...

2017. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Belső:humor,őszinteség,mérsékelten romantikus.

Külső:nálam legyen magasabb,az ideálomnak megfeleljen,normális testalkat

2017. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Külső:

1. Jól nézzen ki

2. Legyen vékony

3. Legyen nálam magasabb

Belső:

1. Legyen kedves

2. Jó humora legyen

3. Ne legyen túl buta de azért stréber se legyen.

14/l

2017. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1. legyen egyedi.

2. legyen beteg elme mint én.

3. legyen vicces, bírja a fekete humoromat.


18/L

2017. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3.: én vagyok a te embered :D
2017. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én lennék a te embered ha nem lennék sokkal fiatalabb
2017. márc. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14
2017. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Lsp3 válasza:
Öreg.Ha most kutatsz csaj után,mondom a sort. 1: Külső nyilván,hisz szakadtan nem állhatsz elé.Nem kell hajzselé!Ne legyen rossz a lehelleted.Általában a fehér cucc jön be náluk.(Általában)Tisztaságot,ápoltságot sugall.Jó illat!! 2: Tudd lekötni a figyelmét.Csak rád figyeljen ha beszélsz.Ne legyen macsó duma mert azt rühellik.Érett beszélgetés minden témában és érdekeljen amit ő mond.Csak rá figyelj.Csak a szemébe és ne szólj közbe! 3: A belső tulajdonságok.A 2-eshez hasonlóan odafigyelés,őszinteség,kedvesség,Tisztelet.Ne akard görcsösen elnyerni a bizalmát.Hagyd hogy sodródjon az árral.Ami a fő szempont hogy megragadd egy nő figyelmét,LEGYÉL MAGABIZTOS de ne vidd túlzásba! Eddigi tapasztalataim szerint ennyi. Ha meg nem ezek érdeklik a csajt,csak nyisd kijjebb a pénztárcád. Sajnos sok ilyen van. Bocsi lányok. Mély tiszteletem akinek nem ez kell!!!!
2017. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Lsp3 válasza:
33F
2017. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Külső:

1. Helyes

2.Magas (elég ha nálam magasabb)

3. Vékony

Belső:

1. Hűséges

2. Megbízható

3. Barátságos

2017. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!