Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek tényleg csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tényleg csak az ilyen pláza k***ák jönnek be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gondolok azokra akiknek szőke vagy szőkés melírozott a haja, vékony de közben nagy a melle még a segge. És mindig a legmenőbb ruhákat hordja. A kicsit félénk de kedves lányoknak nincs eséje?

2017. jan. 11. 11:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Kikérem magamnak attól még hogy szőke vagyok (nem festett) attól még nem vagyok pláza k***a XDD egyèbként meg van olyan ismerősöm aki követi a divatot igaz nem olyan nagyon de követi és még is normális lány :)
2017. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mondjuk elég unalmas már napi szinten ilyen kérdéseket olvasni
2017. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

10-es:Nem csak a plázacicák bírnak megszólalni.sok normális lány anélkül is tud beszélni sokmindenről lámpaláz nélkül.

Ahhoz nem kell plázacicának lenni hogy merész legyél...

2017. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy minden szőke meg jól öltözött divatos lány ilyen.
2017. jan. 11. 20:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Oh akkor elnézést :3 biztos vannak kivételek,minden fiúnak más az ideálja
2017. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem azért se jönnek be, mert tudom úgy se állnának le velem komolyabban. Egyszer elmennének. Erősen feltételes mód.
2017. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az isten áldjon meg, az esély ly-vel van.


Javíttasd ki, írj a moderátoroknak, hogy ne lássa mindenki.


A plázás lányok lehet, hogy eleve a felépítésük miatt lesznek felszínesebbek. Jobban mutatnak, feltűnőbbek, és mellettük a fiúk is feltűnőnek érzik magukat. Pedig dehogy.


De ha jó társaságot keres egy fiú, akkor kevésbé számítanak a méretek.


Máshol meg a méretes lányok panaszkodnak, hogy csak a külsejük alapján választják őket. Hogy a szürkébb lányoknak jobb, mint nekik.


Persze, hogy van a kedves, félénkebb lányoknak is esélye!

2017. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!