Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek tényleg csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tényleg csak az ilyen pláza k***ák jönnek be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gondolok azokra akiknek szőke vagy szőkés melírozott a haja, vékony de közben nagy a melle még a segge. És mindig a legmenőbb ruhákat hordja. A kicsit félénk de kedves lányoknak nincs eséje?

2017. jan. 11. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem. Én azokat a lányokat kedvelem, akinek a külsejében van egy kis merészség, nem olvad bele a környezetébe, valamivel felkelti a figyelmemet (nálam nem tabu a merész színű haj, piercing, tetoválás, furcsa mintás ruhák), és ugyanennyire vonzanak a visszafogott lányok is (természetes barna haj, édes mosoly, csillogó szemek), mivel ha meglátok egy ilyet úgy érzem küzdenem kell érte, nem hever rögtön a lábam előtt, vagy nem öltözködik úgy, hogy szinte ne is legyek kiváncsi mi van a ruhája alatt, mert már mindent kirakott. Ugyanakkor bár ezek az ideáljaim, a külső nem a legmeghatározobb tényező.

A lényeg, hogy a lány intelligens legyen, bizonyos szinten művelt, érdeklödjön a művészetek iránt, legyen hobbija, ne csak egésznap a számítógépén lógjon és a barátnőivel trécseljen, legyen kedves, segítőkész és együttérző, valamint határozott, tartson ki az elvei mellett, de ugyanakkor nyított legyen új dolgok meghallgatására, elismerje, ha hibázott. A legjobb beszélgetőpartnerem legyen, akivel tudunk vitázni, ha mondjuk közösen megnézünk egy filmet, és eltérően vélekedünk róla. Ugyanakkor a legfontosabb, hogy a legjobb barátom legyen, akivel bármit megbeszélhetek, aki sosem hallgat el előlem semmit, és én sem tőle, belsőleg egymásra legyünk hangolva!

2017. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Az #1 nek megy a zöldmancs...
2017. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 okosóra ***** válasza:
87%
Nah most hat ez ram nem igaz egyet ertek az egyes valaszoloval viszont nem baj ha nem ilyen 30-as evekbeli ruhakban jar lehet kicsit mereszebb az oltozkodese pl metalos lehet ami ugye fekete jah es a belso is lenyeg amugy nekem nincsen idealom vagy bejon vagy nem
2017. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megy mindenkinek a zöld pacsi:)
2017. jan. 11. 12:15
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
En az okos lanyokat kedvelem, de te nem tartozol kozejuk.
2017. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És miért is?
2017. jan. 11. 12:58
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert hulyesegeket kerdezel, azert.
2017. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Én pont hogy az olyanokat szeretem
2017. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Mármint a kedves félénkebbeket
2017. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
És ha a plaza cicakat kedvelem? Akkor mi van? Igen, tudom h rosszak, otthon is szólnak érte..de nem szabad általánosítani. Tudom h lepontoztok, de én nem szeretem a felos lányokat..gondolom ok sem annyira engem.. hogy mutatna az hogy nekem szó fosasom van ő meg elbujik a seggembe? Nah meg ezek azok akik miatt mindig fáj a szív..még azt sem tudják megmondani h figyelj ,nincs semmi köztünk.. Tehát isten ments az ilyentol. Vagány csajszik 4ever
2017. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!