Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha a duci, molett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a duci, molett lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Pedig én vékony, sportos fiú vagyok. És körülöttem minden Mád fiúnak a vékony lányok tetszenek, nekem pedig az aranyos, duci, molett lányok jönnek be...

2016. dec. 9. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Miért lenne gáz?
2016. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te gáznak érzed a saját ízlésedet?

Ki mit szeret az a szép.

Van egy csaj ismerősöm, igénytelen is, eléggé dagadt is, sokat is iszik, sokat káromkodik, cigizik is.

Mégis bomlanak utána a fiúk...

2016. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha gáznak érzed akkor az
2016. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2016. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak előny ha vam mit fogni rajtuk :D
2016. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gaz :D es egyébként meg...nem azért de teltebben is lehet szép valaki :) ha van önbizalma es olyan ruhát vesz fel ami illik hozza en telt lany vagyok es vannak olyan fiú ismerőseim akiknek eddig csak vékony barátnőjük volt...megis azt mondtak szívesen összejönnének velem...es egyébként is...ha valakibe szerelmes vagy akkor mar szinte nem is érdekel hogy nez ki szoval lehet sovány,duci,kövér..akkor mar mindegy :) es nincs olyan hogy gaz ha neked az olyan lányok jönnek be :D mindenkinek mas az ízlése...es ez igy jo :)
2016. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de hogy is gáz vanak olyan pasik akik szeretik a duci csajokat :) a volt barátom azt mondta h nem vagy pálcika van rajtad mit fogni igy vagy gyönyörű :)

az egyik haveromnak csak a duci csajok jönnek be jó nem a nagypn husis kb közép körül :) szal érted :)

2016. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A duci lanyok ugyanugy lehetnek ertekesek mint a modell alkatuak. Nem kulon faj tesom. Istenem
2017. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy bőröndbe lehet jól pakolni,csak égő cipelni
2017. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!