Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert gondoljak a 12-14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak a 12-14 koruli ducibb lanyok hogy nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon is tetszenek az ilyen alkatú lányok!

2016. jún. 19. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert a korosztályukban lévő fiúk közül kb tényleg nem kellenek senkinek és ezen kívül még csúfolják őket meg hasonlók.
2016. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 12-14 éves fiúk nagyon durvák tudnak lenni! A mi osztályunkban vannak olyanok, akik szinte minden lányt bántanak a külsejük miatt. De a lányok is tudják bántani a másik lányt is. Ilyen idős korban egyébként is nagyon kicsi az önbizalma a többségnek. A kicsit ducibb lányokat általában megszólják. Ha neked tetszenek, talán olykor-olykor kedveskedhetsz nekik, dicsérheted őket. :)
2016. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
menymá ilyenek ha még kelenének is valakinek arol is asziszik csak kigúnyolja..
2016. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert a médiából meg mindenhonnan az jön le,hogy mindenkinek tökéletes alakja van,és az a normális.Majdnem minden sztár egyszálbelű,és ha valakin van egy kis súly felesleg,azt a halálba csúfolják (persze nem szó szerint).Emlékszem,hogy volt idő amikor én is elég duci voltam (most se vagyok sovány,de már duci se) és mindenki ezzel szekált.Belenéztem a tükörbe,ránéztem más lányokra,akiket nem csúfoltak a súllyúk miatt,és nagyon rosszul esett.Semmi önbizalmam nem volt miattuk.
2016. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es ez eleg bunko volt... amugy lehetnek az okok amiket felsoroltatok, de nekem akkor is tetszenek igy is!
2016. jún. 19. 17:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mert minden velem egykorúnak a vékony és nagyon szép lányok tetszenek 14l
2016. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
mér bunkó? pszichológiailag bizonyított hogy igaza van
2016. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyesmi korú fiú még nem látott élőben levetkőzött csajt, szerencsére... Ebből kifolyólag fogalmuk sincs hogy néz ki egy olyan lány/nő, aki nincs Photoshop-ozva, de ami nem tartozik a média és egyebek által felállított ideáljukba, azt leszólják. :D Meg mint előttem írták, abban a korban mindenki mindenért beleköt mindenkibe... Nem kell velük foglalkozni. Szerintem fontosabb az, hogy valaki önmagának megfeleljen, mivel az a kisugárzásán is érződni fog. A duci lányok vagy nagyon kedvesek, vagy mogorvák és nincs önbizalmuk. Az előbbi ritka, meg inkább idősebbekre jellemző, az utóbbi kategóriához meg érthető, hogy nem mer odamenni senki, mert fél, hogy letépi a fejét... :D Nekem meg a duci pasik tetszenek szinte kizárólag, de én sem akarnék olyannal együtt lenni, aki állandóan depizik a külseje miatt. Csak olyan kéne közülük, aki nem akar az alakján változtatni, és ki tud állni magáért. Ez az alkat dolog is ugyanolyan, mint bármi, ami eltér az átlagtól. Ami szokatlan abba mindig is volt, és lesz is, aki beleköt. :D Valaki vagy fel tudja vállalni önmagát, hogy nem olyan, mint a többiek és magasról tesz a beszólásokra, ha erre nem képes, változtatni kell és menni a tömeg után. Én az előbbit választottam. :D Egyébként mindenkinek joga van azt gondolni valakiről, hogy nem tetszik, de külső miatt beszólni nagyon gyerekes dolog, aki ezt nem növi ki, mert ilyenek vannak, az magát minősíti. Persze mindennek van határa, aki szándékosan hülyét csinál magából/annyira tudatlan, azt érthetően cikizik ki kortól függetlenül.

17/L

2016. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

12-14 évesek még gyerekek!!!!!!!!!!!

Ebben a korban még amúgy is felesleges járni egymással. Azt sem tudják hogy mit csinálnak!

Egyébként meg aki ilyen korban kövér, abból milyen felnőtt lesz már...

2016. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 36/F
2016. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!