Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiúnak is lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúnak is lehet esélye egy lanynal aki eltervezte hogy csak 21 éves koráig szeretne élni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány,de sosem mertem próbálkozni senkinél.

Őt is csak úgy próbálom nézni ,hogy sose lásson meg.

Túl szép és okos lány hozzám. :/


17 éves fiú vagyok.


2016. nov. 15. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem most vetsz véget a szenvedésednek? csak figyelemfelkeltést csinálsz itt, mivel 21 éves korodra toltad azt várod, hogy addigra majd magától minden helyre jön, ha ennyire szar az életed vagy az lesz 21 évesen akkor ne öld meg magad, hanem fogd meg és indulj el, hagyj ott mindenkit. EGyébként meg ezt nem tudhatjuk, mivel nem látunk a lány fejébe, hogy neki ki tetszik.. Esetleg ha 3. személy lennék és látnám, ahogy rád néz a lány, abból megtudnám mondani, mert ezt külső ember könnyebben kiszrúja.
2016. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem figyelemfelkeltés...de tudtam hogy jön ez okos ember..

Bocsi,de oka van hogy 21....


Elvégzem a sulit,probalkozok pâr dologgal majd és ha nem mennek,csak akkor fogom.


Nagy valószínűséggel menni fognak,de be van tervezve.

2016. nov. 15. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Feltéve ga nem zavar hogy én csak 19 évig terveztem élni.
2016. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy én vagyok az a lány és igen, észrevettem hogy mindig bámulsz:)
2016. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
figyelj ha ez a terved hogy csak addig élsz akkor minek tennéd tönkre valaki más életet azzal hogy beléd szeret te pedig csak fájdalmat okoznál neki
2016. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi,de hülye vagy:)
2016. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 évig biztos van esélyed.
2016. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De fura. Én nemrégiben terveztem el, hogy 18éves koromig fogok élni. Azóta sokkal jobb. Már nem érdekel, hogy a szüleimnek nélkülem jobb lenne, és sokkal szabadabb vagyok, hogy tudom, már minden mindegy. Ennek fényében szerintem járj vele. Rövid az élet (pláne egyeseknek) élvezd ki :D

És ki tudja. Talán lesz valami oka, hogy maradj még egy kicsit. Nem tudom normális-e de mióta tudom, hogy mikor fogok meghalni sokkal optimistább vagyok. Szóval fel a fejjel:D

2016. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság? Gyenge vagy ennyit mondok. Gyenge emberek elesnek.
2016. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ehh...Túl szép és OKOS hozzád és mégis eltervezte, hogy csak 21 éves koráig fog élni? xD
2017. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!