Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretne senki se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne senki se járni/randizni velem? Velem van a probléma szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves,enyhén asperger-szindrómás(aki nem tudja mi az,nézzen utána a neten) srác vagyok,nem látok a fél szememre(születésem óta,mert koraszülött vagyok) + gerincferdülésem van, korzettet hordok 4 éves korom óta.

Külsőm: göndör hajam van,167 cm magas vagyok,vékony vagyok(pedig rengeteget eszek és imádom a húsos ételeket :D). A külsőmről sztem ennyi elég. :)


Belsőm tulajdonságok: Én egy kicsit visszahúzódó ember vagyok,de ha valakivel megtalálom a közös "hangot",akkor tök jól elbeszélgetek vele, szinte bármiről. :) Nagyon ritkán,ha ideges vagyok,akkor könnyen fel lehet hergelni,de mint írtam,ez csak ritkán van. :) Kedves,társaságkedvelő,okos(:D),jó tanuló vagyok,most vagyok 12-ikes.Eddig már 4 lány utasított vissza(jó,tudom, 4 visszautasítás az semmi,de ez nekem lelkileg nagyon rosszul esett),most már nem is merek nagyon kezdeményezni,mert félek,hogy újra kudarc lesz a vége.

Most azt vettem észre,hogy a nálam őgy 2-3 évvel fiatalabb lányok kezdtek felém megnyílni,eddig minden ilyenkorű lány lesz*rt...Úgyhogy nem értem,hogy miért van ez.Most is van egy kiszemeltem,de mint írtam nem merek kezdeményezni felé,pedig ő is szimpatikusnak talál szerintem.

Egyébként egy zeneművészeti suliba járok,15 éve kezdtem el zongorázni és egész jól mennek ezek a zenei tárgyak(zeneelmélet,szolfézs stb. :) ).Most már nagyon vágyok valaki másra is,nem csak a családom szeretetére.

Egy olyan barátnőre vágyok,aki megért,támogat és nem érdekli,hogy nekem ilyen bajaim vannak.


Szerintetek mit csináljak ? Mit tanácsoltok,hogy ez megváltozzon ? A tanácsokat előre is köszönöm,minden véleményre kíváncsi vagyok.:)

Ui: Bocs,ha hosszú lett. :D



2016. szept. 24. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj videót arról, hogyan zongorázol. Ismert dalt játsszál és töltsd fel valahova (pl.:facebook) Vannak olyan lányok, akiknek bejön az, ha egy srác profi zongorista.

Vagy változtass egy kicsit a külsődön, nem kell sokat, mondjuk új frizura vagy egy új kabát vagy farmer. Persze, ezek is olyanok legyenek, amik tetszenek, semmiképp ne vegyél fel emiatt olyat, amiben kényelmetlenül éreznéd magad

2016. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy partyállat pávagyerek esélytelen, bocsi...de majd ha öregebb leszel, lesznek olyan lányok, akiknek reménytelenségükben már nem kell bunkó pávagyerek, hanem beéri egy unalmas okos, intelligens palival.
2016. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nincsen veled semmi probléma. Mindenkinek vannak problémái. Neked több jutott. De soha ne add fel. Tényleg.

Nagyon aranyos vagy szerintem. És nyugodtan próbálkozz. Ha esetleg visszautasitana akkor megse érdemel. Mindennek nézd a jó oldalát. Én is azt teszem. Mindennek a jó oldalát nézem ezzel nem azt mondom hogy hiszékeny semmit nem tudó kis liba vagyok hanem csak a pozitiv oldalát nézem mindennek.

16/l:)

2016. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol is kezdjem. Attól,hogy 4 lány visszautasított,még nem kell arra gondolnod,hogy senki sem akar járni/randizni veled. Nekem van egy haverom,akinek szintén ilyen problémája van (asperger-sz.) és ez egyáltalán nem hátráltat minket egyetlen beszélgetésben sem. Sőt,igazából néha még hasznát is veszi ennek. Mellesleg lány vagyok.Egyetértek az előttem válaszolóval,újíts picit a külsődön,de ne sokat,csak valami kisebb változást(olyat,amiben természetesen jól érzed magad,ne akarj megfelelni az elvárásoknak). Szerintem fogsz találni valakit,aki értékeli az intelligenciád és a tehetséged (a zenében). Egyébként még "csak" gimnazista vagy,valószínű,hogy a későbbiekben fogsz rátalálni az igazira. Ne izgulj,egyszer úgy is megtalálod a "nagy Ő"-t. :) (U.i.: bocsi a helyesírási hibákért)
2016. szept. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2: Nem mindenki a partyállat pávagyerekre bukik,már bocsi. És miből gondodod,hogy unalmas vagyok ???
2016. szept. 25. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem #2 vagyok.Viszont szerintem arra célzott,hogy a mai világban sajnos az okos emberek már unalmasak.Túlnyomórést.Sajnos... :(
2016. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túlnyomórészt*
2016. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!