Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány keze szőrös? Elvárjátok, hogy még ott is borotváljunk?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
A gyanta praktikusabb és több ideig tart. Igen, elvárom, bár nem tudom, hogyan nem tud ez valakit zavarni.
2016. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy várom el, nekem tetszik. :)
2016. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Itt most három fél válaszoló lesz:

1. Akinek szőr fétise van és tényleg szereti.

2. Akit zavar de előadja, hogy el kell fogadni mindent.

3. Akik elvárják, hogy leborotválja a karját.

Én 3. vagyok. 19/f

2016. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
én lány vagyok.regebben borotvaltam/gyantaztattam a kezem,mostmar lesz:)rom,ha egy fiú szeret szoros kezzel is szeretni fog. annyira ne legyetek mar ostobak h elvarjatok. mi is elvarunk toletek sokmindent,es b...sztok bele. en is igy fogom fel:) nem kell mindenkinek megfelelni.
2016. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tiszta szőr a karom,még a felkar is. Nyáron borotváltam,akkor meg azért cikiztek,hogy amikor nő ki,milyen már,h borostás. Na,most már lesz...rom. 16l.
2016. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Borotválni semmiképpen.

Gyanta, vagy hagyjad. Szerintem nagyon ronda, visszataszító.

2016. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előny, én a naturalizmus, a természetesség híve vagyok. Valamikor kitalálták, hogy a szőr az csúnya és mindenkinek ezt kell gondolni. Mint a káromkodás, mert ez a szó akkor mostantól legyen csúnya és vessük meg, aki káromkodik. A divatnak is ez a lényege, népmanipuláció. Ha nem borotválod a kezed, akkor nem vagy teljes értékű, stb. Annak a csajnak is szőrös a keze, akibe jelenleg szerelmes vagyok. Ő legalább a saját véleményét tartja szem előtt, sajnos kevés ilyen lány van. Tele vagyunk az agymosott divatbarbi lánykákkal. De ez csak az én véleményem. :D

16/F

2016. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne borotváld. Sima hajnyíróval vágd rövidre és kész. Nincs azzal semmi baj.
2016. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha kicsit szőrös egyáltalán nem gáz, ha vastagabb sötét szálak vannak az zavar csak. 25F
2016. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ne szórakozzunk már. A pasik miatt már konkrét a hajunk sem marad mert fÚj Az Is SzŐr

1. A szőr az természetes. Már kisbaba korunk óta van, igaz akkor még pelyhe. Miért menjünk szembe az evolúcióval? Pár Kanos hím miatt?


2. A pasik többsége konkrétan mindenhol tiszta szőr. Nálunk ha itt-ott találnak egyet akkor mi vagyunk a legrosszabbak és legocsmányabbak.


3. Mindenhol azt papolják hogy legyünk természetesek. A szőr az természetes.

De fuuuuuuuj szőr.


Gondolkozzon el kérem minden férfi és fiú hogy mennyi mindent várnak el tőlünk úgy, hogy ők a farkukat nem mozdítják ssmmire. Alapvetően ha borotvát alkalmaz a nő akkor csak annyit ér el hogy sokkakta erősebb szőr nő vissza, a gyanta és társai pedig nem leányálmok. És ezt mind azért hogy nektek jó legyen?! Azért le kéne szállni a földre os, kedves uraim.


Eddig elfogadott dolog volt a szőr, csak a 21. Század hülyesége amúgy a szőrtelenítés.

Köszönöm szépen a figyelmet ❤️

2020. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!