Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti szoktatok szivatásból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok szivatásból köszönni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy parkban vagytok a haverjaitokkal. Mi visz rá titeket, hogy kétszer is odaköszönjetek egy lánynak?

Szoktatok ilyet csinálni, ha mondjuk gúnyolni akarjátok, vagy ha nagyon csúnyának tartjátok, és nevetni akartok a reakcióján?



2016. szept. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem amit leírtál az nemtől független inkább személyiség függő dolog...egy lány is lehet gerinctelen és egy fiú is...én illedelmes vagyok köszönök minden lány és fiú ismerősömnek minden rosszindulat nélkül de nem tudom hogy ezzel hogy vannak de abban biztos vagyok hogy ez nem nem függő :D
2016. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És ha ismeretlenről van szó?
2016. szept. 13. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoktak.
2016. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


ismeretlen lányhoz (vagy férfihoz) céllal szólok hozzá de még mindig nem hiszem hogy egy tipikus fiú dolog lenne hogy köszönök neki hogy aztán röhögjek rajta...mert hát én nekem úgy tanították hogy vagy mondjak jót vagy ne mondjak semmit és ezt alkalmazva nemigen fogok random kellemetlen szitut letrehozni azert hogy rohogjek

2016. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoktak...:(
2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismerősömék is szoktak ilyet csinálni, meg odakiabálnak a lánynak, h "jó a segged". Szerintem rohadt nagy g***ség, én ilyet sose csinálnék. Meg alapból, azon rögögni hogy a másik kellemetlenül érzi magát?
2016. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem röhögött az illető, csak köszönt. Csak érdekelt, hogy szivatásból volt-e
2016. szept. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!