Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ezért is szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezért is szoktatok köszönni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mostanában van egy srác(látásból ismerjük egymást),aki előtt elsétáltam,sokáig néztem rá,ő ezt viszonozta,utána egy terembe kerültünk,előttem ült,látszott rajta,hogy figyelt,nézte,hogy mikor leszek egyedül,utána hátrafordult hozzám ,és mosolyogva köszönt.Persze én fogadtam is,mert amúgy kinézetre bejön a srác.Ha meglát,akkor általában néz,és úgymond ,,várja", hogy köszönhessen.Ha társasággal van,akkor csak néz,és nem köszön . Arra is gondoltam,hogy azért köszönt rám először,hogy felhívja a figyelmemet.Fiúk! Ti szoktatok ilyen célból ráköszönni csajokra? :)

2015. okt. 29. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaaaaaj, egyszer én is így voltam, hogy azért, mert van kultúrám, egyből szerelmes vagyok abba a lányba, akinek köszöntem reggel. Jaaaaaj! Sok nobo. Jó, most a te helyzeted más. Én így nem hívnám fel egy leány figyelmét, mert túl nyilvánvaló a dolog, akkor miért csinálom. Tehát igen, valószínűleg tetszel neki te is. De csak tippelni tudok, menj oda aztán kérdezd meg tőle. Ennyi. Akkor kiderül. ;)
2015. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!