Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek köszönni neki, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek köszönni neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18/l

Van egy fiú aki felettem jár 1 osztállyal nagyon tetszik nekem, de nem merek köszönni neki, még rá mosolyogni se merek..


2015. nov. 24. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
ennyire nem lehetsz nyomi...vegyél bátorságot vagy felejtsd el .
2015. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Hogy mit csinálj? Köszönj neki. De ne úgy, mintha le akarnál vele állni még dumálni, csak köszönj oda, ahogy elmész mellette. Ezt megcsinálod párszor, már ki fog alakulni valami, talán leszólít téged. CSAK NE TE VÁRD A CSODÁT, ahogy a többi nő.
2015. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyomi, csak félek tőle hogy nem köszön vissza vagy csak simán kinevet
2015. nov. 24. 13:52
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk helyette intsél...

Vagy inkább semmit se csinálj, majd odamegy hozzád ha akar, és akkor már muszáj lesz valamit mondanod.

Vagy inkább tanulj... :D

38F

2015. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Csak ennek a fiúnak nem mersz vagy tényleg ennyire félénk vagy minden fiúval?

Gondolj bele egy kicsit,ha még köszönni sem mersz neki akkor mit remélhetsz egy esetleges kapcsolattól?Mit engednél meg neki ha összejönnétek?

2015. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak neki nem merek köszönni, kicsit tényleg félénk vagyok
2015. nov. 24. 13:56
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

"csak félek tőle hogy nem köszön vissza vagy csak simán kinevet" ???

Először is neki kell előre köszönni, mert ő a fiú. Ha nem teszi akkor bunkó, így ne sajnálkozz miatta.

Ha esetleg köszönne akkor meg csak lazán viszonozd egy "szia"-val, ez menni fog nem?

38F

2015. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De ő nem fog köszönni, mert nem is ismer
2015. nov. 24. 13:59
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha mosolyogsz és hangosabban ráköszönsz, akkor vissza fog köszönni.
2015. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És ha nem?
2015. nov. 24. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!