Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó az msn? (Nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az msn? (Nem csak az ott vagyok jani aztán élőben meg köszönni se merek neki)

Figyelt kérdés

Nos azt szeretném kérdezni h mennyire válik be az ha egy lányt elöször msn-re vesztek fel. Most nem arra gondolok h heteket beszélgettek vele de élőben még a köszönni se mersz neki...Olyamire gondolok pl az én esetemben van egy lány aki vel egy buszon járok.Tetszik nekem és arra gondoltam elsőnek felvesz msn-re de nem heteket beszélgete

k vele vagy ilyesmi hanem csak ott kezdem el az ismerkedést másnap meg már élőben a buszon ,mert nem vagyok az a bátor tipus és nem szeretek élőben ismerkedni. .. Szerintetek ez mennyire jön be vagy mennyire gáz? Lányok?


16f


2009. szept. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen jó akkor, hogyha másnap élőben is beszélsz vele. Msn-en kialakítotok egy belsőségesebb viszonyt, ami megadja a kezdő lökést ahhoz, hogy élőben is fesztelenül beszélj vele. Azt az egyet ne csináld, hogy msn-en tök jól elbeszélgetsz vele és utána élőben már oda sem mész hozzá. Ha elkezdesz vele msn-ezni, akkor muszáj lesz odamenned hozzá a legközelebbi találkozónál.
2009. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne, ha elöbb írnál neki egy mail-t, és nyilatkoznál arról felé, hogy szeretnél vele msn-ezni. Ha az mondja, hogy ok, akkor nyert ügyed van, nem is kell vele msn, mehetsz is oda hozzá a buszon, de ha a válasza nem ,akkor, tudod.
2009. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok?
2009. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem egy suliba járunk..mondjuk csináltam már ilyet és sokkal jobban megy a bszéd élőben mint msn-en
2009. szept. 19. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem amit leírtál az jó ötlet,ha tényleg nem mersz vele élőben kezdeményezni
2009. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!