Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Töröljem ismerősök közül?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töröljem ismerősök közül? Köszönni se tud.

Figyelt kérdés

18F

Egyik nap bejelölt egy csaj a suliból.

Mivel jó kedvemben voltam ezért visszajeloltem.

Ezután meg még arra se méltat hogy észrevegyen vagy hogy köszönjon.

De könyörgöm akkor minek jelölt be?! Pedig már 2x beszéltem vele korábban egy keveset.

Vagy férfi létemre nekem kellene köszönést kezdeményeznem?dehát ő jelölt be...



2016. márc. 4. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a jelölgetős/elfgadós dolgot. Én kizárólag olyan személyeket jelölök be ismerősnek akik igazán ismerek élőben is. Nem kell 1000 partner. 80 is elég.
2016. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marmint facebookon? B@ssza meg ne éld bele magad. A facebook nem randikereső! Azért jelölt be mert ismer. Ne spilázd túl
2016. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlgondolod az egész dolgot. A másik meg, hogy te vagy a férfi, köszönhetnél előre. A jelölés pedig semmit nem jelent, manapság mindenki mindenkinek az ismerőse facebookon, vannak akik csak azért jelölgetnek embereket, hogy több ismerősük legyen.
2016. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerőseim is voltak akikkel többször is összefutottam az utcán és elfordította inkább a fejét. Törlöm az összes ilyen kretént.
2016. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
köszönj rá, kérdezd meg, mi újság, honnan ismer, miért jelölt be, ha érdekel a csaj, hívd el randira, vagy akárhova, ha nem érdekel, akkor meg döntsd el, hogy kell neked ismerősként a FB-n, vagy ha nem sikerül vele se beszélgetni, se megismerni és nem is érdekes neked semmilyen szempontból, hogy ismerős legyen, akkor töröld ki. akár meg is mondhatod neki, hogy törlöd, ha semmit nem akartok egymástól, akkor minek legyen ismerős...
2016. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
jajj hagyjátok mar. Ugyan miert kene azt neznie hogy ki a fiu ki a csaj. En csaj vagyok megse vagyok ilyen gyoker hogy inkabb elfordulok de nehogy en koszonjek egy sracnak eloszor... es nem varom el hogy kinyissak nekem az ajtot meg hasomlok. Nojjetek mar ki a sablon elvarasokbol. Es egyaltalan nem tulozza el, ha bejelolok valakit akkor az a minimun hogy kinyitom a pofam az utcan hogy szia. En ezert csak is azt igazolom vissza akivel beszelo viszonyna vagyok vagy max ha bejelol rairok ki vagy aztan ha ki tudja nyogni miert jelolt be, nem csak a nevét irja le, meg beszel ossze vissza akkor max ha szimpi visstajelolom de ha aztan inkabb elfordul mint koszonjon kitorlom szo nelkul
2016. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem sablon elvárások. Szerinted majd ráköszönök egy olyanra aki elfordítja a fejét inkább?
2016. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ki beszel arrol hogy olyanra aki elforditja a fejét? en arrol beszeltem hogy a csaj is nyugodtan kinxithatja a száját, egyaltalan nem kotelessege egy pasinak hogy elore koszonjon ALLANDOAN
2016. márc. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A mai lányok már nem azért jelölgetnek Facebook-on,mert barátokat/kapcsolatot akarnak :D.
2016. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan ennyire fontos egy fb-jelölés? Meg hogy kitöröld? Végtére is nem mindegy, hogy nem köszön, de facebookon "ismerősöd"? Vagy gondolod, akkora büntetés lenne neki, ha törölnéd? Szerintem ezek annyira kis pitiáner dolgok, fölösleges időt pazarolni ilyesmire! De te tudod.:)

Csak még egy megjegyzés. Biztos egyáltalán, hogy észrevett, és nem azért nem köszönt, mert nem is látta, hogy ott vagy?

2016. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!