Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felek attol, hogy nem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek attol, hogy nem lesz baratom soha!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ahogy eszreveszem igy bulikban, meg ilyen helyeken (pl meg a tinder is ilyen..) a fiuk csak dugni akarnak mast nem szeretnenek

Legalabbis engem a legtobb fiu csak szexualis szempontbol keres meg (nalam 2+ evvel idosebbek). Most lehet kerdezni, hogy miert nem ismerkedek normalis helyeken, de iskolaban nem megy, nem akarok olyan baratot, aki nap mint nap elottem van raadasul egy iskolaban, bulikban csak sexre jatszanak, ha egyaltalan hajlandoak ismerkedni, tinderen meg detto. Felek, hogy minel idosebb leszek, annal kevesebb lehetossegem lesz BARATOT talalni, ugyanis egyetemen ahogy hallom a legtobbeb vagy futo kapcsolatokat vagy szexpartnereket keresnek. El vagyok keseredve.


16/L


2016. júl. 16. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akire vágysz valószínűleg nem egy buliban fogod megtalálni
2016. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj csak meg! Egyszer mindenkire rátalál a fiú, akit neki szántak.

Semmi sem véletlen.

Ne azt nézd mid nincs, hanem hogy mid van. Eljön majd az idő, mikor barátod is lesz, csak nyitott szemmel várni!:) Sok sikert!!

2016. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%

16 éves vagy. Pont örülnöd kellene szerintem hogy minimum 2 évvel idősebbek keresnek téged már csak azért mert ez korban pont megfelelő, és ők talán annyira még nem születtel bele ebbe a rohanó világba, mint a mai 15-16-17 éves srácok akik tényleg hú de "swag yolo" leszek mert csak 1 éjszakás kapcsolatokba voltam benne és leszek is. Idővel szerintem minden FÉRFINAK szüksége lesz arra hogy tényleg férfinak érezze magát és csak egy NŐ mellett érezheti igazán azt hogy férfi. (Javítsatok ki ha nem így van.)

A tőlünk idősebbeknek (17 vagyok) talán az élet tapasztalataik és talán mert benőtt a fejük lágya szeretnének ők is normális kapcsolatot, persze eg alól mindig lesz kivétel. Ne félj :) 100% hogy lesz barátod. De ha nagyon szeretnél isnerkedni ne tinderen vagy stb. Menj ki a levegőre, menj strandra, menj parkba a barátnőiddel vagy este pizzázni, menj buliba és ismerkedj. Sok sikert :D

:)

17/L

2016. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt én is leírhatnám csak megfordítva, mert én fiú vagyok meg idősebb. De nem kell csüggedni, mert ha mégis összejön egyszer egy olyat amilyen szeretnél, nagyon boldog leszel :)
2016. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg kapcsolatra hajtanék, de tinderen is kb ha 5% aki viszont likeol, és azok közül is többség válaszra sem méltat...
2016. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lépj túl azon, hogy a fiúk csak szexet akarnak.

Nem így van, viszont nem akarnak olyannal ismerkedni, aki nem szexelne velük.

Olyat keress, akivel másról is tudtok beszélgetni és elfogadja, hogy neked ehhez idő kell.

2016. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 savanyújóska ***** válasza:

Illetve amit az egyetemről mondtak az is csak részben igaz, persze, ha gyors numerát keresel, akkor ott kinyílik a világ, de ez ugyanez igaz a komoly kapcsolatokra is, nagyon sok ismerősömnek egyetemről volt az első tényleg komoly kapcsolata. 16 évesen nem vagy elkésve semmivel, és az, hogy szerinted a nagy % szexet akar az inkább a rossz merítés miatt van, mert aki épp nem, az vagy nem mer odamenni hozzád, vagy nem él tinderrel/bulival. Meg azért buliban hosszútávú valakit összeszedni (hacsak nem házibuli ismerősökkel) eléggé művészet... :P Szóval fel a fejjel, az egyetemen csak jobb lesz, mert sokkal több emberrel fogsz találkozni, és a gondolkodásod is teljesen megváltozik, plusz sokkal több normális sráccal fogsz találkozni (bár ez szakfüggő is), úgyhogy a merítés is nagyobb lesz.

22f


Ps.: Gáz, nem gáz, ugyanitt magas, sportos, intelligens srác komoly kapcsolato keres :D

2016. júl. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos ha egy fiú kedves és aranyos előfordul hogy bizony "barát" lesz belőle és semmi több...
2016. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!