Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Van barátom. Ha jóban vagyok egy kb.30 éves férfival attól még k. a vagyok?

Figyelt kérdés
Nálunk dolgozik néha és jól elvagyunk, húzzuk a másik agyát mértékkel. ( ha megkérdezi jó lett-e pl. a festés azt mondom hát ott van még pár folt, megnézi és persze nincs ott semmi ). Mondta már, hogy szép vagyok de nem úgy, hogy rám mászna.Kérlek titeket őszintén válaszoljatok mert elég sokat piszkáltak régebben.
2015. júl. 10. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. miért lennél k**va?
2015. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2015. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél k.a?Csak azét mert jóban vagy valakivel nem jelenti azt, hogy bármelyikőtök tetszene a másiknak
2015. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert ez nekem kicsit érdekes hisz 2szer idősebb mint én. Ez nem baj?
2015. júl. 10. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
apád lehetne
2015. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
de hogy vagy az! emberek vagyunk nincs benne a törvénykönyvben hogy csak azonos koruak találkozhatnak
2015. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzitek egymás társaságában magatokat, akkor semmi probléma nincs ezzel és veled sem.
2015. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

K-va akkor lennél, ha jó összeget legombolnál érte egy-egy numeráért.

Ribansz akkor, ha simán csak kavarnál másokkal, miközben pasid van.

De hogy BESZÉLGETSZ, meg barátkozol valakivel?

Barátságban és haverságban nem számít a kor.

2015. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem a ku.ságra utal. Az utal arra ha valaki kihívóan öltözködik. Én is tartom a kapcsolatott a régi tanáraimmal akik nálam sokkal idősebbek és ők is mondják ,hogy szép vagyok/lettem ,de ettől még nem leszek k.va. Aki ezt gondolja az meg menjen haza :D
2015. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!