Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Még sohasem volt barátom és ez már eléggé zavar, mert már nagyon vágyok egy társa aki szeret engem, de érzem, hogy ilyet nem fogok találni.

Semmi önbizalmam nincs hiába mondják hogy szép vagyok és az alakom is jó de bármennyire is próbálkozok nem sikerül önbizalmat csinálnom.

Senki nem érdeklődik úgy irántam a társaságomból, pedig rendes lány vagyok.

Ha arra kerül a sor hogy beszélgessek mondjuk azzal a fiúval aki tetszik nekem akkor lefagyok és semmiről nem tudok vele beszélni mert nem tudok neki mit mondani, de mások meg olyan jól eltudnak beszélgetni és ez nagyon rossz.

Az érzéseimet senkinek se szoktam elmondani a közeli barátnőimnek se, nagyon félek mások véleményétől és ez ellen nem nagyon tudok mit tenni szerintem.

Szóval kérlek segítsetek valahogy, min változtassak és hogyan mert már nagyon elvagyok keseredve.

16/L :(


2016. júl. 7. 20:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jaa, bocsi.

Úgy viszont nem:)

2016. júl. 7. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémádat... Vannak barátaim (szóval nem vagyok kettyós) , szerintük jó alakom van, és jól nézek ki. Szóval nagyon valószínű hogy nem azért nem akadt pasid mert fura vagy. Csak a kisugárzásod mem jó (meg persze az enyém se) :/ mondták, hogy próbáljak változtatni (pl. Többet mosolyogni), de nem ment. Nem lehet megváltozni (vagy csak nagyon nehezen) majd biztos jön valaki aki elfogad minket így is ;D 15/l
2016. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, biztos lesz ilyen csak hát mennyit kell még rá vajon várni?:D

Amugy sok sikert neked;)

2016. júl. 7. 23:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Sportolsz? Ha nem, akkor ideje elkezdeni, az hozzátesz az ember önbizalmához!

Ezenkívül menj minél többet el a barátaiddal ide-oda, legyél sokat társaságban.

2016. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Régóta sportolok és társaságban is elég sokat vagyok.
2016. júl. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!