Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Még sohasem volt barátom és ez már eléggé zavar, mert már nagyon vágyok egy társa aki szeret engem, de érzem, hogy ilyet nem fogok találni.

Semmi önbizalmam nincs hiába mondják hogy szép vagyok és az alakom is jó de bármennyire is próbálkozok nem sikerül önbizalmat csinálnom.

Senki nem érdeklődik úgy irántam a társaságomból, pedig rendes lány vagyok.

Ha arra kerül a sor hogy beszélgessek mondjuk azzal a fiúval aki tetszik nekem akkor lefagyok és semmiről nem tudok vele beszélni mert nem tudok neki mit mondani, de mások meg olyan jól eltudnak beszélgetni és ez nagyon rossz.

Az érzéseimet senkinek se szoktam elmondani a közeli barátnőimnek se, nagyon félek mások véleményétől és ez ellen nem nagyon tudok mit tenni szerintem.

Szóval kérlek segítsetek valahogy, min változtassak és hogyan mert már nagyon elvagyok keseredve.

16/L :(


2016. júl. 7. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezután a kérdés után egy csómó fiú fog írni neked privátot. Nekem sem volt még barátom, mondjuk én tudok beszélni, csak mindenki átvágott eddig, bulis részeg csókokból áll a szerelmi életem, így az én önbizalmam is a padlón volt egy ideig, de összeszedtem magam. Neked is erősnek kell lenned és kitartónak, majd eljön a te lovagod is, csak kicsit szedd össze magad, változtass, próbálj közvetlenebb lenni, lépj ki a konfort zónádból. 18/L
2016. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lakatos Vangelisz ***** válasza:

Hogy lehet az hogy itt a gyakorin minden csaj szép, jó az alakja de még sose volt pasija?

Nem lehet, hogy esetleg a személyiséged és a kisugárzásod taszító egy pasi számára?

2016. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom, eddig egy fiú se mondta, hogy ilyen lenne a személyeségem vagy a kisugárzásom.

Szerintem látják hogy nincs önbizalmam vagy én már nemtudom.

2016. júl. 7. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen van egy olyan mechanizmus, hogy annyira magadba fordulsz, hogy akarod ellenére olyan energiát küldesz, ami nem tetszik fiúknak. Első vagyok, én nem vagyok szép vagy csínos, de amikor egy kicit bulizok, feloldódok akkor mindig rám akad egy-egy srác, és sokszor nem is nézz ki rosszul. Csókoltam meg már fiút, aki nem az én súlycsoportom volt. A kisugárzás sokat dob a megjelenésen. Ha felveszel egy ruhát, és elhiszed, hogy szép vagy benne, sokan megdícséri a külsődet. Így van a párkeresésnél is, ha van egy kis önbizalmas, jó a kisugárzásod, rögtön észrevesznek.
2016. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy tudom hogy kellene egy kis onbizalom,meg hogy jo kisugarzasom legyen

De nemtudom ezt hogyan kellene megvaltoztatni, miket kellene tennem

Es ugyan ez van nalam is,

Ha iszok akkor szinte mindig van valaki aki ram nyomul

De ha meg jol is nez ki akkor se tudnek vele mit csinalni mert a vegen en leszek a...

2016. júl. 7. 21:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem mindig iszok a csókok előtt. Fejben kell eldöntsd, hogy kicsit összeszeded magad, más megoldás nincs, vagy keress fel egy pszichológust, ha nagyon nem megy.
2016. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, es mostmar mindenkepp ezen leszek mert ez nagyon nem lesz jo ha igy haladok:( koszonom az eddigi valaszokat, meg irhattok nyugodtan:)
2016. júl. 7. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Kaptál prívátokat?
2016. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Persze:)

Van egy-ketto is akik normalisak es tudnak segiteni.

Nem gondoltam volna:D

2016. júl. 7. 21:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Srácoktól. Udvarlóktól. Így értettem.
2016. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!